Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egerek vannak a kertben. Mit...

Egerek vannak a kertben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Takarítottam a nyuszim, és egyszer csak cincogást hallottam. Először nem láttam semmitc aztán egy egér bukkant elő. Elvileg korábban már volt egérszªr a faházban, talán a nyúltápra jönnek. Mit csináljunk vele/velük? Egyébként helyes kis egérke volt :'D
2017. okt. 2. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Lehet venni egéreledelt is kisállat kereskedésben.. Így az állatok világnapja miatt is érdemes megetetni őket.. Esetleg lehet befogadni is belőlük egy párt vagy többet. Így télen azokat (véletlenül) a szomszédban elengedve tuti a " hatás ".
2017. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:D

Miért érzem azt, hogy téged sem szeretnek a szomszédok?

2017. okt. 2. 18:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szedj belépőt Disneyland-be :-)
2017. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Zárd oda a macskát.

Neki is az lesz a véleménye, hogy helyes kis egérke. Olyan kis ennivaló.

2017. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egér fertőzéseket terjeszt kártokoz , a patkány még veszélyesebb . Tegyél ki pár 2 m magas T alakú ülőrudat , bagoly és más kisebb ragadozó madár megoldja .
2017. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs macska
2017. okt. 2. 19:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
diy egércsapdát csinálj(videók a jutúbon)aztán engedd el máshol és tömd be a lyukakat
2017. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

cincin :3

[link]

2017. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ilyenkor jó, hogy anya ökob/zi ( :D), és van borsmenta olaj itthon.

Egyébként kinti nyuszi, és félek, nehogy bemenjenek hozzá, vagy az is kellemetlen lenne, ha a ketrec alatt lennének. Holnap akkor egérirtás következik. Most, hogy láttam, valamiért nem túl kellemes érzéssel mentem ki visszatenni a helyére a nyuszit. Amúgy így kiengedhetem őt, vagy szennyezett lehet a fű? :( rosszul viseli a bezártságot


Wá, olyan érzés, mintha egerek mászkálnának rajtam. Fúj

2017. okt. 2. 19:47
 10/11 A kérdező kommentje:
Ötös: az a nyuszinak nem lenne jó :(
2017. okt. 2. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!