Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg lehet a malacom?

Beteg lehet a malacom?

Figyelt kérdés

Nagyjából két hete vannak nálam és még egész kicsik, kb 2 hónaposak lehetnek. Az első pár napban egy 50×50es terráriumban voltak, de mióta átkerültek az új ketrecbe ami 120×60as az egyik malac időnként megbolondul.


Tudom mi az amikor popcornoznak, de ez egész ijesztő mértékeket ölt. Rohangál fel-le, dobálja magát, néha az oldalára vetődik, mintha bolhás lenne és viszketne, húzza a fenekét a földön, olyan mint egy veszett kutya. Egyébként a bőrén nem látszik semmi, eszik iszik rendesen, beszélget a tesójával. A másik malac is szokott futkosni meg ugrálni, de nem ennyire extrém.


Lehet valami idegi baja vagy hasonló? (állatkereskedésből vannak)



2017. okt. 5. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs, örülnek az új helynek. :) Milyen neműek a malackák?
2017. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én malacom ugyanígy viselkedett, de már idősebb volt, mikor vettem. Idegi alapú baja volt valóban, az állatkereskedésben ő volt az egyetlen malac, akit külön ketrecben tartottak, egyedül. Sajnálatból végül őt választottam, pedig kölyokért indultam. Ugyanígy viselkedett az első kb. 2-3 hónapban, volt, hogy szabályosan megijedtem tőle. De rengeteget foglalkoztam vele és nagyon szerettem és a türelem meg is hozta a várt gyümölcsét. Néhány hónap után már nagyon szelíd és nyugodt volt. Mivel alapból ideges germészetú volt, az új hely idősebb korában csak még jobban betett neki
2017. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!