Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögömnek nemolyosodik...

A hörcsögömnek nemolyosodik mindig a magkeveréke. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Hallottam valahol, hogy lekellfagyasztani. Igaz ez? Várom a hörcsögimádók válaszát! Előre köszi!

2017. okt. 14. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem mit akarna jelenteni az, hogy "nemolyosodik", de azt hiszem arra gondolsz, hogy moly telepedett bele. Ha így történt ne fagyasztgasd, hanem csak dobd ki. És tárold, zárd le úgy olyan helyen ahol nem mehet bele a molylepke. Mert ha elszaporodik bele mászik minden más élelmiszerben.
2017. okt. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megveszed azonnal tedd fagyasztóba, ne amikor már megmolyosodott. De lehet én inkább másik tápot keresnék neki. Fressnapfban a Multifittel nem volt ilyen gondom, de a Panzi az pl. abszolút szar márka. Bármit próbáltam belőle rossz volt.
2017. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj igen bocsi elírtam a kérdést: bemolyosodott. Köszi, hogy szóltál.
2017. okt. 15. 07:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát használsz most? És milyen hörcsögnek?
2017. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig Auchanosat vettünk, de ez molyosodott, mert az nagyon gagyi. Most vettünk egy "Yoyo" márkájút. Egyébként kb fél éves törpehörcsög...
2017. okt. 16. 06:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj... A boltok saját márkás magkeveréke mindig gagyi. Olyat ne vegyetek. A yoyo is egy rakás szemét. Itt van, melyik magkeverék megfelelő, és melyik nem: [link] hogy törpehöri törpének valót kapjon, mert az aranynak teljesen másra van szüksége! Rendelhetsz a Dream eleségből is, én törpének a fehérjét változatot veszem. Nincs benne préselt kitudjamicsoda, se hizlaló magok nagy számban, stb.
2017. okt. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!