Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Talppárna gyulladás?

Talppárna gyulladás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mai körömvágás alkalmával észrevettem, hogy az egyik malacom talpa piros, olyan mintha elkezdte volna kidörzsölni neki valami. A másik malacka talpának semmi baja, nyoma sincs ilyen pírnak. Évek óta ugyanazt az almot használom, eddig nem volt hasonlóra példa.

Talppárna gyulladás lehet? Hogyan tudnám kezelni, illetve megelőzni? Mitől alakulhatott ki?



#tengerimalac #tartás #kisemlős #talppárnagyulladás
2017. okt. 14. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nézesd meg dokival, ha találomra kezded el gyógyítgatni az lehet hogy többet árt mint használ.
2017. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dokihoz sajnos csak hétfőn tudom vinni, de akkor megyünk mindenképp. Viszont aggaszt, hogy nem tudom mi okozhatta, így elhárítani se tudom a bajt :(
2017. okt. 14. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl sok el nem takarított vizelet/ürülék a forgácson is okozhatja! Takarítva van a helyük rendesen?
2017. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Heti 1-2x takarítom, igénytől függően. Nagyszemű forgácsot használok, lehet, hogy túl durva? Viszont ahogy írtam is, ez az első ilyen alkalom és eddig is ezt az almot használtam :(
2017. okt. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!