Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem vedlik a nyulam. Ez baj?

Nem vedlik a nyulam. Ez baj?

Figyelt kérdés
A testvérei is vedlenek, anyja is (nem együtt élnek), sőt, még a szomszédé is, az enyém nem. Két hete voltunk orvosnál, nem mondta, hogy beteg lenne
2017. okt. 21. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj!

De félre a hülye viccet: Nem írtad, hogy milyenek a tartási körülményei a te nyuladnak és milyenek a többinek. Ebben is rejtőzhet a megoldás. Ha alapvetően meleg helyen tartod, nem, vagy csak kevésbé fog a belső órája reagálni az évszakváltozásra.

2017. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szomszéd nyuszi bent van, a többiek kint. A ketrece szélvédett, szénával ki van bélelve, a tesói simán a fán vannak (érted :D). A szomszédé ritkán van kiengedve, a tesók semennyire, az enyém délután négytől reggel hatig. A szomszéd kajájáról nem tudok nyilatkozni, a tesók rengeteg tápot és kevés vizet kapnak, néha zöldségeket, enyém max fél marékkal, (nyáron semennyit nem kapott), széna mindig van előtte, néha kap egy kis paradicsomot, uborkát, répát, ami van itthon. Emellett amíg van fű a kertben azt eszi, és a növényeket
2017. okt. 21. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki, és ne aggódj, majd fog :D Még visszasírod ezt, hogy most nem vedlik :D

De komolyan :)

Nekem az előző nyuszim mindig inkább december környékén kezdte.

Most 2 van, az egyik már vedlik 1 hónapja, de ő még fiatal, épp a babaszőrét váltja felnőtt szőrre.

A másik idősebb, ő pl. még nem kezdte el most a vedlést. Nemrég óta van nálam, úgyhogy nem tudom, mikor fogja elkezdeni, de van egy tippem, hogy ő is majd december környékén.

2017. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, csak ki kellett írnom :D ma kezdte....
2017. okt. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!