Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A debreceni Net-Vet klinikán...

A debreceni Net-Vet klinikán ki ivartalanított nyulat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyünk, és azt mondták, koplaljon, de tudom, hogy azt nem szabad. Egzós doki műti, szóval hozzáértő. Mit tegyek *kérdőjel*

#ivartalanítás #nyúl #Debrecen #Net-Vet #bak nyulak
2017. okt. 24. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Lépj be Facebookon a Törpenyuszisok vagy a Nyulak kedvelői, ide! csoportba, ott vannak olyanok, akiktől kaphatsz konkrét tapasztalatot, meg plusz infót, hogy ha esetleg ez nem jó, akkor hová érdemes menni.

Mindenesetre nyúlhoz 1000%, hogy nem értenek, ha képesek azt tanácsolni, hogy koplaljon műtét előtt. Ez hatalmas hiba!!! Sajnos sok éve én is belefutottam ebbe, de még nem voltak ilyen Facebook csoportok, nem volt ilyen könnyű információhoz jutni a témában, mint manapság. De mai fejjel már látom, hogy isteni csoda volt csak, hogy nem halt bele a műtétbe a nyuszim, mert olyan kontár módon ivartalanították, hogy szavak nincsenek rá. Én a helyedben menekülnék onnan, ha ezt mondták, de érdemes a nyuszis csoportokban informálódni.

2017. okt. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!