Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengeri malacka mennyire...

A tengeri malacka mennyire ragaszkodó?

Figyelt kérdés

Tudom hogy foglalkozás kérdése,de úgy fohlalkozás mellett általában.

Saját tapasztalat érdekel!



2017. nov. 5. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 lány malim van. Szerintem elvárják a törődést és meg is kapják. Elég ragaszkodók, de ez szerintem malacfüggő.
2017. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekként volt egy. Nem tudtuk, hogy mennyire társas lények, így egyet kaptam. Elvolt a helyén, ahol volt, azt hiszem tengerimalachoz mérve elég sokáig élt. Viszont állandóan "visított", ha valami környezeti változást észlelt (lámpa feloltása, beszéd, ajtó nyitás stb.). Csak akkor maradt csendbe, vagy adta ki azt a "kerregő" hangot, amikor kézbe vettük, vagy simogattuk.


Egyébként aranyos, és szerethető állatka, de szerintem csak olyannak való, aki hosszútávon tudja gondozni, s nem csak ideig, óráig kell neki, mert cuki.

2017. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a tengerimalacokat de nem ragaszkodó állatok nekem nem volt de az unokatesóimnak volt kettő oda adták valakinek és még csak nem is érzékelte a változást!
2017. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!