Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kopasz tengerimalacom vizelete...

Kopasz tengerimalacom vizelete normális?

Figyelt kérdés

Làny tengerimalacom eddig fehéret pisilt, de ma sürű sàrgás vizelete volt. Ez mit jelent? Remènem nincs nagy baja :(

Tapasztalatok? Volt fiú mellette, de ma külön kellett tenni, mert a làny megverte :(



#kopasz tengerimalac #tengerimalac vizelet
2017. nov. 5. 23:46
 1/7 A kérdező kommentje:
*remèlem
2017. nov. 5. 23:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyire fiatal a malackad? A fiataloknal neha elofordul a nagyon sargas esetleg narancssargas szinu vizelet. Amikor feheret pisilt, akkor milyen volt a vizelete? Ha szemcses, az sem jo, mert tul sok kalciumra utalhat. Mennyi spenotot es kelt adsz nekik? A fiu ivartalanitva van? Mennyure verte meg a lany?
2017. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

10honapos a lány. A fiu nincs ivartalanitva gondolom ezert verekedtek :/

Kelt nem adok nekik mivel az állatkereskedésben hangsulyoztak “k”betus eteleket nem kaphat...

Nem volt szemcses a vizelete csak sargas nem feheres .. a fiu jol van csak van par harci karmolas rajta, de kulon tettem :/

2017. nov. 6. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Ertem. En adok a tengeri malacaimnak k betus zoldsegeket is pl kaposzta vagy karalabe de csak hebe hoba, egy honapban egyszer vagy ketszer, mert belgazt es puffadast okozhat sok mennyisegben. A fiu es a lany malackat miert tartod egybe? Mert igy szaporodni fognak. Lesz eleg helyed, ha a nosteny teherbe esne?
2017. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért tartom egybe, mert a tengerimalac társas lény. Egészségügyi okokból egy elletés javasolt úgy tudom. Illetve barátaim mondták, ha lesznek kis malacok szeretnènek kérni tőlem. Utána lehet szó ivartalanításról..

viszont a kérdesemre még várom a válaszokat! Köszönöm :)

2017. nov. 6. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat azon kivul, hogy tarsas leny, nem tudom, hol szedted ezeket az informaciokat, csak mert akarmilyen forumra mesz, mindig lany-lany vagy fiu-fiu parositast javasolnak, nem pedig egy elletest. Ha nem szemcses a vizelet es nem ad ki siro hangokat a malac vizeles kozben (fajdalom), akkor a sarga vizelet miatt ne aggodj, normalis.
2017. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezzel amit mondtàl nincs is gond.. csak az én kislányom eleve úgy vettem, hogy ne is probaljam lany melle tenni, mert nem viseli el oket :(

Így lett mellette fiu, mert nem akarom egyedul legyen ha en dolgozom... elvileg egy eves kora elott kell elletni, mert kesobb mar nagyon problemas lehet. Amugy nem sír meg nem látom jelét bàrmi változott volna. Csak picit aggodtam .köszi a választ

2017. nov. 7. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!