Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok gyors tutibiztos és...

Tudnátok gyors tutibiztos és humánus egérfogót, vagy bármit mást, amitől gyorsan elpusztul? Többi lent.

Figyelt kérdés

Utálom az egeret, a kis dög feljött a lépcsőházon keresztül a lakásba. (Háromlakásos társasházban lakunk, a lentiek sokszor nyitvahagyják a bejárati ajtót.) Mivel a nappali és a konyha egy térben van, kaját talál - gondolom. Ezért kérdezem, hogyan lehetne elkapni, vagy úgy elpusztítani, hogy ne szenvedjen, mert a mérget tennénk ki, az nem opció. Az egérfogóba nem megy bele, de annyira irtózom tőle, nem azért mert megesz, vagy megharap, hanem azt utálom, hogy netalántán szívbajt kapok, ha újra meglátnám. :) Tegnap vettem észre, a nappali egyik székén békésen üldögélt, aztán lemászott róla, azóta még zajt sem csinált, nem tudom, hol van. :( Tegnap este csak elemlámpával mertem kimenni a szobából vécére, nehogy nekem befusson, most csukunk minden ajtót.

Tudtok valami jó módszert? Köszi előre is.



2017. nov. 9. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Ragasztót ne írjátok, mert nincs szívem szenvedtetni. Pedig van itthon. :/
2017. nov. 9. 11:55
 2/6 Alain Delon ***** válasza:
2017. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) Ahol van férfi a háznál, még el is tudnám képzelni, de én nő vagyok. :) Azért értékeltem a szándékod, köszi szépen!
2017. nov. 9. 12:33
 4/6 A kérdező kommentje:

Ki fogtok röhögni, de éjjelre pl. betettem a mikróba a kenyeret, meg a kiflit, ott biztos helyen van, mert állítólag ezek még a falon is felmásznak.

Garázsban, lépcsőházban már volt egér, ezért is van itthon ragasztó, de jelenleg ketten vagyunk a lányommal, egyikünk gyávább, mint a másik.

2017. nov. 9. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak élvefogót tudok így házi módszerrel. Egy befőttes üveg és egy fél héjas dió kell hozzá. A diót élére állítod, és úgy támasztod rá az üveget fejjel lefelé, hogy a dió bele az üveg szája felé nézzen. Így bemegy az egér az üveg alá, hogy elérje a diót, de amint hozzáér, az kifordul, és ráesik az üveg. Fogsz egy kartont, alácsúsztatod, és azt csinálsz az egérrel amit jónak látsz (a szüleim megetetik a macskákkal pl).
2017. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi asszem a parktikerben vettünk élvefogót, tettünk bele nutellás kenyeret, másnap ott kuksolt bent a padláson lakó kisegér :D
2017. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!