Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ilyen időben kivihetem a...

Ilyen időben kivihetem a nyuszim sétálni?

Figyelt kérdés

Van egy benti törpenyuszim aki állandóan csak fekszik és csak lustul.Szoktam vinni sétálni nyáron de most 10 fok van nem tudom hogx fázna-e.Van neki 2 rucija ami az én régi cicanadrágjaimból van. Imád sétálni.

Nagyon hideg van neki most kinn a napon?


2017. nov. 11. 11:06
 1/3 anonim válasza:

Szerintem nincs. Nekem van egy nyuszim a házba teljesen szobatiszta! Naponta 3x kiviszem egy 5 percre és ott végzi el a dolgát .

Szerintem kivihetted ha száraz idő van és nem lez vizes!

2017. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem adok az enyémekre ruhát szerintem nem örünének az én nyulaim egy kicsit se:D a "séta" az meg úgy megy nállunk hogy 10 percre ki engedem őket az udvarra napi 5x
2017. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem 5-10 percre gobdoltam mert annak nem sok értelme van mert mi panel lakók vagyunk. Ha nem fél vagy 1 órara
2017. nov. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!