Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 2 törpehörim. Az egyik...

Van 2 törpehörim. Az egyik fiú a masik lány. A fiú állandóan támadta a lányt, ezért külön ketrecben vannak. Mindenhol azt olvastam, hogy csak a lany bántja a fiút, nem fordítva. Mitől van ez, hogy kell őket öszeszoktatni a párzás időszakára?

Figyelt kérdés
Akarok piciket, de nem tudom, hogy igazat e mondtak az állatkereskedésben a nemekkel kapcsolatban.A fiú egeszségesnek tűnik,a lány félénk hisz a fiú verte őt.Lehet, hogy azért verte a fiú a lányt, mert idegen volt a fiu számára az ő ketrecében egy idegen személy?

#hörcsög #viselkedés #törpehörcsög szaporodás
2017. nov. 13. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hörcsögök magányos állatok, területvédők, nem is szabad őket együtt tartani.

Kicsiket ne akarj, mert nem értesz hozzá, és akár a nőstény, akár a kicsik pusztulása is lehet az eredmény, ezt pedig nyilván nem szeretnéd.

2017. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Miért akarsz piciket? Mihez kezdesz velük ha már két hörivel sem boldogulsz?
2017. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
A szaporítás állatkínzás. Szerencsére elég egyedi a neved, a facebookon meg is találtalak. Van pár állatvédő ismerősöm. Ne akard, hogy rád küldjem őket állatkínzás miatt, mert nem lenne szép vége. Lementettem a Hörcsög imádók csoportba írt posztodat is bizonyítéknak. ;)
2017. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

1. miért akarsz kicsiket? nincs elég génhulladék szaporított hörcsög?

2. mivel egy állatkereskedésből vannak szinte biztos hogy testvérek ami még génhibásabb utódokat eredményez

3. a hörcsög magányos állat

4. ne szaporíts, nincs értelme, hörcsögönként kapsz kb 300 forintot, cserébe az anya szív a szüléssel és lesz mégtöbb beltenyésztett hulladék a piacon.

2017. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!