Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi tartható használt...

Törpenyuszi tartható használt ketrecben?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki lesz egy törpenyulam, és ingyen hozzájuthatnék egy jó állapotú, alig használt ketrechez, de nyilván valamennyit lakott már benne egy nyuszi. Fertőtlenítő szerekkel kiszedhető belőle teljesen az előző nyúl szaga? Nem zavarná az enyémet?
2017. nov. 16. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ecettel és forró vízzel el tudod venni az előző nyuszi szagát.

Lehet tudni valamit az előző nyusziról? Mert ha esetleg beteg volt, akkor komolyabb fertőtlenítést is érdemes lenne csinálni.

Én ilyenkor úgy szoktam, hogy először flóraszepttel mosom ki, nagyon nagyon naaaagyon alaposan és többször öblítem, és utána jön a forró víz+ecet.

2017. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 nyuszit kell tartani egy magányos egyedül.
2017. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem volt beteg, illetve nem az. Ez az ismerősöm nyuszija és ketrece. Ez egy amolyan tartalek ketrec volt, de szimplán nincs rá szüksége. Ok, floraszept es ecet. Köszi.

Két nyuszi? Olvastam már ezt is azt is. Tuti, hogy kettő kell?

2017. nov. 17. 07:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen mivel a szabadban is csoportban élnek nekem is kettő van és nagyon boldognak együtt sokkal boldogabbak mint egyedül
2017. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!