Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a tengerimalacun...

Mi baja lehet a tengerimalacunknak?

Figyelt kérdés
Ma észrevettük hogy nem ágaskodik fel a ketrecre ha enni adunk neki, aztán megnéztük és a jobb hátsó lába ki van nyújtva és nem bír felállni. Holnap anyum jobban megnézi hogy mi lehet vele, ma úgy láttuk hogy tudja mozgatni egy kicsit a lábát, de az állás nem megy neki. Természetesen ha szükséges hívunk állatorvost, de ha esetleg nem gyógyítható, vagy mi is tudjuk kezelni itthon akkor felesleges. Tudja valaki mi lehet vele? Másoknak volt már ilyen problémájuk a tengerimalacukkal?
2017. nov. 20. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos így ilyeneket nem is szoktam "otthon" gyógyítgatni, a legtöbb amit állaton kezelek saját magam, az apróbb sebek. Szerencsére ma már eltudnak látni egy tengerimalacot, valamire való orvosok. Így nem szabad halogatni hogy lássa az állatot.
2017. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi van alomnak bent?
2017. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2. Forgács és széna. A forgács ugye a vizelete miatt, a szénába pedig szeret elbújni. Eddig nem volt vele semmi gond.
2017. nov. 20. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Akkor nemtudom mi lehet a baj mert egy malacos csoporton olvastam hogy fürdőszobaszonyeg volt es alatta pellet és ugye a puha szonyeg kicsinalta a labat

2017. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én arra is gondoltam, hogy mivel már 5-6 év körül van, lehet már az öregedés miatt van vele valami...Mert ugye a tengerimalacok átlagos életkora 4-8 év. Csak kicsit megvagyunk ijedve hogy mi lehet vele, meg sajnáljuk is.
2017. nov. 20. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Irány holnap az állatorvos! Nem szabad várni, ha fontos nektek a malac. Házi gyógymódok ilyen egzotikus kisállatoknál csak ártanak.


A másik válaszolónak meg: akkor "csinálja ki" a malac lábát a fürdőszobaszőnyeges pelletes megoldás, ha NINCS a pelleten fürdőszobaszőnyeg. Hiszen direkt azért raknak rá, hogy az érzékeny talpukat ne bántsa a hengerszerű pellet, vagy golyók.

2017. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!