Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Való nekem süni?

Való nekem süni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, szeretnék egy kisállatot, az egyik esélyes a törpesüni.

Teljesen rendben lenne minden, de nem tudom, hogy mikor vannak ébren, tekintve, hogy éjszakai állatok.


Reggel 6 órakor kelek, de ekkor már rohanok iskolába.

Olyan három óra fele érek haza, ekkor van, hogy lefekszem aludni, másfél, két órát. Kb. éjfélkor szoktam lefeküdni leghamarabb, de nem egyszer volt, hogy 2-ig fent voltam vagy tovább.(Legkésőbb 4 óráig)

Így rendben lenne a süni tartás, fent lennénk azonos időben?

Köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 26. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha besötétedik a süni megjelenik, így tudsz vele foglalkozni.

Napi 1-2 óra foglalkozás szerintem elég neki. Meg persze a ketrectakarítás, etetés itatás is plusz idő.

Zajos állatka, és futókerék is kell neki, ami nem rácsos.

Ismerőseimnek van és imádják a törpesünijüket!

2017. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én sünim javarészt este 9 körül kel, bár ez változó, mert most is nyammog mögöttem és szaladgál. Bár éjszakai állatok, nekem nagyon sokszor aktív napközben és olyan is előfordul, hogy több órát alszik éjjel. Az első néhány napban/hétben nagyon félénk lesz és leginkább aludni fog, utána meg neked nem lesz nyugtod :D
2017. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem változó mikor kelnek, de ha pl reggeles műszakban vagyok, akkor reggel 5re járok dolgozni, azokon a napokon csak enni kapnak, és mikor délutános vagyok akkor tudom kivenni őket, de ettől függetlenül nagyon szelídek :)

Szerintem teljesen rendben lenne amit leírtál, ha mellette minden szükséges felszerelés meglesz neki :)

2017. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem is van sünim és imádom. Az enyém este 6 körül ébredezik, de nincs fent egész este. Elég zajos, hogy őszinte legyek...ez talán probléma lehet. Nyugodtan írj, ha van kérdésed :)

2018. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szüleim megengedték, hogy sünim legyen!:DD
2018. jan. 28. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!