Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tapasztalattal rendelkezők!...

Tapasztalattal rendelkezők! Mi a véleményetek, azonos nemű roborovszkikat lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
Volt már dzsungáriaim, arany meg roborovszki is, de eddig mindig egyedül voltak, most viszont szeretnék újra, mert sajnos eltávoztak egy ideje. Ha két roborovszki kislányt vennék, akik egy alomból vannak és jelenleg még együtt is vannak tartva, később se lesz velük gond? Vagy hiába írják, hogy ők társas lények, verekedni fognak?
2017. nov. 27. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel lehet, persze, mivel azért az egyedek vérmérsékletétől is függ, 100%-ra nem lehet menni, de elvileg működnie kellene.
2017. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
A legjobb nem kockáztatni és egyedül tartani őket. De ez az én véleményem.
2017. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek a masodikkal. En nem kockaztatnam, mert sok esetben szet kell oket valasztani, akkor meg ket ketrec kell es egyeb felszereles. Ha megis megprobalod, akkor en inkabb fiukat javasolnek, nekem a lany horijeim sokkal territorialisabbak voltal, mint a fiuk, es a fiuk kezesebbek is voltak.
2017. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A felszereléssel nem lenne gond, mert alapból van ketrecem és terráriumom is, meg játékokból is van egy dobozzal, hogy tudjam neki néha cserélgetni.


Végül egy lett csak, mert közben elvitték mind, amik születtek, egy lány maradt még, dzsungáriai meg arany volt egy halommal, őket meg annyira nem szeretem, a szíriai aranyhörcsögömet például egész élete alatt nem tudtam megfogni, felért egy óra edzéssel, mikor takarításnál ki kellett valahogy venni a helyéről, hogy átrakjuk másikba. Lehetetlen volt megfogni, pedig mindent megpróbáltam, és gyakran harapni akart. Én nagyon roborovszki párti vagyok, velük egy nap alatt meg tudok barátkozni, pedig állítólag pont velük a legnehezebb.


Csak olyan cukik, amikor ott van egy terrárium és hárman is szaladgálnak benne. De egyszer majd még megpróbálom, ha sikerül megint beszerezni, aztán legfeljebb különveszem őket.

2017. nov. 27. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögök közül egyedül a robikat lehet kisebb azonos nemű csoportokban tartani. A többi fajt tilos. De a robiknál is lehetnek viták és kirekesztések. Így jobb eleve külön tartani őket, vagy úgy együtt, hogy biztosítasz plusz helyet, ha sürgősen külön kellene tenni őket. Ott olvashatsz róla: [link]
2017. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!