Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Karacsonyra kapok egy sunit...

Karacsonyra kapok egy sunit es mindent tudok mar a tartasarol de nem tudom hogy a sunt tenyleg lehet setaltatni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Azt megnézném, hogy rakod rá a pórázt. :D
2017. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sünim, de szerintem kérdezd meg a tenyésztőt!

Ha kereskedésből veszitek, akkor inkább meg se kérdezd!


Én azt tanácsolnám, hogy hámot ne rakj rá, inkább felügyelet mellett az udvar egy elkerített részében (ahol nincs más állat) engedd ki! De elnézést ha butaságot írok!

2017. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A sün éjszakai élet, akkor szeret sétálni.

Hámot nem igényel, nem is tűrné el szerintem.

Egy elkerített részen ahol nem tud megszökni sétáltathatod.

2017. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
előző voltam: éjszakai élet=éjszakai életet él
2017. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. ne akváriumba legyen, hanem ketrecben, mert ha puffog, akkor néha felkapja a cuccait és elkezdi dobálni, az üveg pedig eltörhet

2. forgács legyen alatta, hetente cseréld

3. fő táplálék kukac, lárva, amúgy zöldség, gyümölcs, sün táp. az állatokat csipesszel add neki, ne szórd be, mert aztán éjszaka meglephetnek az ágyon, vagy a konyhában

4. igényli a sün kereket, amin tud mozogni

5. nem lehet sétáltatni, lakásba rohangáljon, felügyelettel

6. az esti bulik 22kor szoktak kezdődni és nincs megállás hajnalig

7. napközben ne zargasd, mert morcos lesz

8. 1-2 órát naponta foglalkozz vele, hogy kezes legyen

2017. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat en sem nagyon gondolom hogy hamot kene raadni de azert megkerdeztem. Utolso aki irt koszi a jo tabacsokat!
2017. dec. 1. 17:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

En sunis gazdi vagyok.

A sunidet 3 havonta cseppentsetek be feregtelenitovel. Ne vidd ki a szabadba, sokminsent elkaphatnak. Odapiszkit egy kutya, macska, megeszik egy olyan rovart ami ferges vagy sorolhatnam..

Masreszt a sunit nem lehet setaltatni. A poraz vagy mit akarsz te ra tenni, eselytelen. Nem fog melletted setalni. Egyaltalan nem olyanok a sunik, mint a netes videokon. Eloszor en is azthittem, hogy vizbe pancsizni fog, a hatan lebeg es simizni lehet a hasat. Na nagy francot. Furdes kozbe belekakal, osszekarmol, utalja. Hasat simizni? Nincs az az az Isten amiert hagyni fogja. Viszont ha hozzadszokik, iszonyat edes tud lenni! Az orrocskajat/homlokat tudod simizni, a hatana tuskeket maceralni, es addig edesen alszik az oledbe kozbe. Nem tudaz vele jatszani. Mindentol felnek. Viszont, nem hiszem, hogy megfogod banni. En imadom!

Es jo hir: nem harapnak! :D

Tegyel a ketrecebe sapkat vagy valami ruhat amibe beletud bujni, igy erzik magukat biztonsagba. Es egy legalabb 18cm atmeroju futokereket vegyel neki. Nekem egesz este tekeri, imadja.

Jo sunizest! Ha valami kerdesed vaan irj nyugodtan.

2017. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok meg, az elottem iro nagyon jol megfogalmazta.

Este 8-9ig ne piszkald mer puffogni fog, minden baja lesz. Es vigyazz ha a hazba kiengeded, a legszukebb helyet keresi meg es be is fog szorulni. Es hidd el, nem jo elmeny egy tuparnat kieroszakolni onnan aahova beszorult.

2017. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is gondoltam,hogy a sétáltatás baromság. Az én sünim szereti a vizet es a hasát is tudom simizni néha.
2018. jan. 13. 08:08
 10/11 anonim válasza:
Nekem van sünöm 5 éve, és semmit nem lehet vele ,,csinálni”… mármint nagyon lusta állat, és nappal alszik éjszaka meg dűt borít. Sétáltatni esélytelen!
2018. okt. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!