Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac széklet?

Tengerimalac széklet?

Figyelt kérdés
A tengerimalacom fenekéből egy nagy golyó szerű barna dolgok állt ki és én bátorkodtam óvatosan kiszedni ami sikerült is. Igazából nincs semmi panasza meg hasonlók de az a cucc ami ott volt nagyon ijesztően nagy volt és fogalmam sincs, hogy mitől alakulhatott neki ki... Rengeteget olvastam ez ügyben de csak a hasmenésig jutottam ami ugye neki nincs. Egyébként kap rendszeresen malac tápot és van neki MINDIG széna, és víze is mindig van, persze finomságokat is szokott kapni pl: répa és saláta levél és néha uborkát is. Ha bárki tud valamit erről az érdekes cuccról akkor kérem segítsen! Régebben is volt ilyen neki azt hiszen de akkor is csak ki lett szedve és kész.

2017. dec. 8. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg csak összecsomósodott kakidarabok.
2017. dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

csak összeállt benne


egyébként salátát tilos adni a vegyszerezés miatt


adj neki répát, céklát, almát, körtét, uborkát, retket, fehér répát.


ha kintről szedsz füvet, akkor csak keveset és néha adj neki c vitamint ( állatpatika, csepp formában)

2017. dec. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha sokat vakarózik,meg tépkedi a fogával a szőrét, akkor lehet hogy megette a szőrt és az. Amúgy tényleg nem ajánlott neki salátát adni.

Remélem tudtam segíteni

Vovok8

2017. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!