Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszik is félnek a tűzijáté...

A nyuszik is félnek a tűzijátéktól/ petárdától? Mit lehetne velük csinálni szilveszterkor? (Nem ételre gondoltam, mielőtt valami vicceskedvű egyed idetévedne)

Figyelt kérdés
Bent van, de félek, hogy mi van, ha megijed a hangtól. Vagy ők nem olyanok, mint a kutyák? Bár... a nyuszik füle jobb, és eleve félősebbek is.
2017. dec. 20. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bent van akkor semmi baj, viszont ha közel durrantanak majd akkor inkább nyisd ki a ketrecét (ha van) és takrd le egy rongyal teljesen de az ajtaját ne takard le hogy be tudjon menni,de inkább tedd be hogy tudja hova tud bújni és ha kijön akkor kijön magától bemehet.
2017. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok lemaradt:

Mindenkinek kellemes ünnepeket!

2017. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, viszont :)
2017. dec. 20. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől én is félek, tavasz óta van nyuszkóm, illetve pénteken fogadok egyet be magamhoz. Az első nyuszkó egyszer úgy megijedt egy mellette leeső tárgytól, hogy bélleállása lett, rohanni kellett vele orvoshoz, és több, mint egy hétbe telt, mire nagyjából jobban lett. :/ Valami hasonlót találtam ki nekik egyébként, mint az első válaszoló, de eléggé parázok.
2017. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkodtam. Viszont tegnap valami állat rögtönzött egy 5 perces tüzijátékot. A kutyáimat sikerült felhergelnie, de a nyulam nem igazán reagált rá :)

Szerintem ne aggódd túl ezt a dolgot, biztos tele lenne a net mindenféle kampányokkal, ha szilveszterkor tömegesen halnának meg a nyulak félelmükben.

2017. dec. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Valamelyest megnyugodtam, de szerintem inkább nem megyek sehova aznap éjjel, biztos ami biztos
2017. dec. 21. 05:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyúltól függ. A legtöbb még a füle botját se mozdítja a kint durrogásra, csak kényelmesen fekszik a biztonságos lakásban :)
2017. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jake Paul ***** válasza:
47%
Az állat akkor fél ha látja rajtad hogy idegs vagy és kapkodsz össze vissza mivel megérzi a félelmet és ha látja hogy nyugodt vagy automatikusan tudomásul veszi hogy nincs ok a félelemre ez a baj a kutyásokkal is elkezdenek hisztizni meg elkezdik szidni a petárdázót miközben durrogtatnak és az állat ezt látván szintén beszarik a félelemtől.ha lenne annyi esze hogy ne kiabáljon meg idegeskedjen a kutya nem félne Ismerősöm nyugodtan sétáltat kutyát tűzijátékozás közben egyáltalán nem fél a kutya mert a gazda is nyugodt :)
2017. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó ez azért nem így van.

Barátom kutyája is fél, pedig soha nem idegeskedünk meg mérgelődünk előtte.

2017. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!