Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha a kutyám beteg?

Mit tegyek ha a kutyám beteg?

Figyelt kérdés
Van egy bichon maltese kiskutyám, idáig nagyon jól volt, harapott napi szinten játszott, mikor jöttem haza, ugrott rám, de 3 napja nagyon levert, nem eszik semmit, le is fogyott lassan csont sovány, ha iszik is mind hánnya vissza. Megy a gyomra,1 nap 1x fődíj viszont ma este fosás után, jött két kis kaki is, mit tegyek hogy helyre jöjjön!? Az állatorvos csak precíziós kezelést mondott de azt mondta 50-50% és csinált tesztet ami kimutatta hogy vírust kapott el, ugye nem hal meg!? És mit tegyek hogy ne hánnya vissza legalább azt amit még iszik?
2017. dec. 25. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Napi troll, erre nem tudok mást mondani. Szerinted távgyógyítók vagyunk? Vidd vissza az állatorvosi ügyeletre és hagyd ott mert infúzióra és szakszerű ellátásra van szüksége, már ha nem csak unatkozol és provokálod a jónépet.
2017. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a "preciziós" kezelés?

Ha hány egy kutya, akkor hányás ellen, gyulladás ellen minimum adnak valamit. Ha 3 napja kijön a víz is belőle, evidens az infúzió is. Egyenesen halad a kutyád a kiszáradás felé. Nagyon sürgősen keress ügyeletes kórházat, klinikát, ahol megfelelő kezelést tudnak adni a kutyádnak.

2017. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos tavaly a mi kutyánkat 1héten át folyamatosan vittük kezelésre.Karácsonytól-szilveszterig..31-én reggel elment:'(

Folyamatosan infúziót kapott, a kezelések után pár óráig élettel telibb volt, majd újra csak hányt..A végén már belsarat..Máig nemtudjuk mi baja volt..Pedig csak 6éves volt..Mondanom sem kell, hogy szép kis ünnep volt..Azóta nemszeretem a karácsonyt és a szilvesztert..14évesen elvesztettem a legjobb barátom.. 15/F

Csak azt tudom javasolni, hogy keress valami dokit, aki tényleg biztos infót tud adni, közben add be valami klinikára hogy folyamatosan kezelés alatt legyen, és ne pocsékold az időt!

Nekünk az egyik orvos felajánlotta hogy felnyitja a hasát hátha talál valamit, de nemet mondtunk mert ha a műtétbe halt volna bele, akkor egy életen át nembirtuk volna megbocsátani magunknak, deha viszont belemegyünk lehet hogy még mostis élne!!:(

2017. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: amit te leírtál, eléggé bélelzáródásnak tűnik. Csináltak akkor röntgent? Ebből kiderült volna.


Kérdező: Nem tudom, a precíziós kezelés alatt mit ért a doki?

A kutyust itatni kell gyakran kis adagokkal. Ha egyedül nem iszik, akkor fecskendővel. De ha nem múlik a hányás, akkor vissza kellene vinni az orvoshoz infúzióra, nehogy kiszáradjon.

2017. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, meg kontrasztanyagot is itattunk vele, de nem találtak semmit.

Sajnos az a hülye fa*z alkoholista öregnõ szomszédunk azok ellenére is hogy mondtuk hogy ne diohéjakat dobált át ami állitolag kiszurhatja a kutyák belét

2017. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!