Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért alszik éjjel-nappal a...

Miért alszik éjjel-nappal a hörim?

Figyelt kérdés
Van egy arany hörim és nappal szinte mindig alszik (tudom azért mert éjjeli állat) de este is alszik....ha ki akarom venni morcosan rám néz, megharap,kapálódzik...mit csináljak? hogy vegyem ki?

#Arany hörim
2017. dec. 26. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögök ilyenek :) Napi max 5-6 órát vannak fent, vannak eltérések.
2017. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Mekkora a helye? Le tudod írni pontosan centiméterben?

Valamint mennyi és milyen felszerelései vannak?

Milyen idős?

2017. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Ez a dolga nem olyan mint egy macska vagy kuty
2017. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
65%
Szia! Neken is aranyhörcsögöm van és ő is ugyan ilyen:) Én amikor felkeltem beszélgetek vele és a hasát simogatom.Próbáld meg te is hátha tetszik neki is.
2017. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

(Nekem dzsungijaim vannak / voltak mindig, és a korral kezdtek mindig egyre aluszékonyabbá válni.)

De "nevelés" függő is. Nálam mindig megszokták, hogy mikor megyek oda hozzájuk, és akkor fenn szoktak lenni.

2017. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2. kérdező: A ketrece viszonylag nagy,benne van kerék alagút, házikó és még külön gömblye is van amiben tud gurulni és játszani....Sajnos nem tudom mennyi idős nem tudták megmondani a boldban... KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT :)
2017. dec. 27. 18:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos ami azt illeti eléggé élvezi a gömben való mászkálást szerintem .... eléggé jól érzi benne magát van hogy 30 percig is gurugál benne.Szerintem egyáltalán nem jó ötlet szabadba engedni a hörit pláne nem kis helyre mert azt nagyon nem szereti ha kicsi helyen van kiengedve ( már tapasztaltam ) körbe körbe fog futkosni és teljesen megzavarodik...
2017. dec. 29. 20:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Jahh és köszi a válaszokat csatlakoztam a csoporthoz és a ketrec méretei megfelelnek köszi hogy elküldted őket :)
2017. dec. 29. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!