Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudok szerezni olyan...

Honnan tudok szerezni olyan rácsot, ami doboz fölé helyezhető és nem fér ki rajta a törpehörcsög?

Figyelt kérdés

Dzsungiról lenne szó. Nappal kisebb(45x30-as) ketrecben van, amiben csak etető-itató és házikó van, meg alom ugye. Éjjelre csináltam neki olyat, hogy egy magas hosszú szekrényt elfektettem, abba tettem almot + futókereket és játékokat. Ez a hely neki 150x45-ös és 35cm magas. Ennek a tetejére szeretnék rácso(ka)t helyezni, egyrészt, hogy biztos, ami biztos, ki ne szökjön vhogy(pl kimászhat egy játék tetejéről), másrészt, a van olyan játék, amit a rácsra kell felszerelni.

Szóval a kérdés, hogy honnan tudok ilyen rácslapokat szerezni? Ami elég sűrű, hogy ne férjen ki, de ne is túl kicsi, hogy feltudjam szerelni és jól szellőzzön.

Előre is köszönöm, ha segít vki.



2017. dec. 28. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én gazdaboltban szoktam venni.
2017. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is gazdaboltban vettem ponthegesztett hálót.

De miért hurcolod naponta 2-szer oda-vissza a szerencsétlent? A höriket eléggé stresszeli a környezetváltozás:(

2017. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mert nappal a piciben csak alszik meg eszik. Éjjelre meg a nagyban rosszalkodik. A nagy tele van játékokkal, futókkal, alagút, szőlőág, fogkoptató, minden bizbasszal.

De miért, ez árthat neki?

2017. dec. 28. 09:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, köszönöm a válaszokat!!
2017. dec. 28. 09:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De akkor sem mondtad el, miért nem alhat a nagyban?

Igen, a stressz árthat neki.

2017. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Azt a kis helyet dobd ki a fenébe, és legyen állandóan a nagy helyen. A pakolászás baromi stresszes neki, másrészt nappal is lehet, hogy felkelne, ha a nagy helyen lenne (nálam napközben is előjön mindkét dzsungi pár órára).
2017. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Közben átgondoltam és igazatok van, tök felesleges a pici, inkább átteszem a kistálját, itatóját, házikóját a nagyba.

Igazából azért volt ez így megoldva, mert eredetileg, amikor vettük, akkor az eladó javaslatára vettük neki azt a ketrecet. De szerény véleményem szerint az kicsi neki, de nem találtam olyan ketrecet, ami megfelelt volna, vagy nagyon drágán, így kitaláltam ezt a megoldást. Bejött neki és igazából éjjel, amíg a nagyban van, kijátsza, kifutja magát úgy, hogy utána nappal csak alszik(miután bereggelizett:))

2017. dec. 28. 13:27
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Felmerült közben még egy kérdés. A szekrény, amiből csináltam neki a helyét, ugye fából van. Azt nem tudja kirágni??

2017. dec. 28. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem, azok elég vastagok. De érdemes állatbarát lakkal lekenni, különben beszívja a vizeletet, és szörnyű büdös lesz..
2017. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!!
2017. dec. 28. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!