Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet ezzelen tenni?

Lehet ezzelen tenni?

Figyelt kérdés

A 2 tengeri malacomrol van szó :)) mit tegyek hogy ne mindig dobják/kaparják ki a forgácsot a ketrecböl?

(Esküszöm ök koszolnak a legtöbbet...a többi állatommal szemben...)

Mit tegyek? Hogy ússzam meg a napi porszívózást?


2018. jan. 3. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy fressnapfos kifutó van hozzátoldva a ketrechez, így a ketrec mindig nyitva van, és ki tudnak jönni az elkerített részre, ami viaszosvászon terítővel van borítva. Mivel ez kielégíti a mozgásigényüket, nem ugrálnak a ketrecben, csak nagyon ritkán :)

[link]

2018. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Milyen állataid vannak?
2018. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha forgáccsal almozol, semmit. Nálunk is ez a helyzet. Naponta kétszer söpröm kis kefével és lapáttal, azt nem olyan macerás elővenni, mint a porszívót. Hallottam már alternatív almozásról (pellet + fürdőszobaszőnyeg), de még nem próbáltam ki. Ha valaki kipróbálta, engem is érdekelne. Én azért nem próbáltam ki, mert félek, hogy a fürdőszobaszőnyeget kiharapdálnák vagy nagyon bebüdösödne.
2018. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, és forgáccsal almozom ;)
2018. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!