Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? Marékra hullik az...

Mit tegyek? Marékra hullik az oroszlánfejű törpenyulam szőre! Normális ez? Egyetlen kis simogatástól tele van a ruhám és a kezemben marékszámra gyűlnek a kis szőrszálak!

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eteted?
2018. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fésüld meg. A bőre milyen? Egészséges?
2018. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egy normális vedlés.

Vegyél egy furminátort és fésüld vele rendszeresen. Tudom, elég drága, de nagyon jó befektetés. Én is sajnáltam rá a pénzt, de miután kipróbáltam, azt mondtam, hogy akár a duplájáért is megvenném :)

Jelentősen le lehet vele rövidíteni a vedlés, segít megszabadulni a már elhalt aljszőrzettől.

És mindemellett szőroldó paszta adása erősen javasolt a vedlési időszakban, mert csúnya dolgokat tud okozni a lenyelt szőr, sajnos már tapasztaltuk többször is!

2018. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Meglett az eredmény, sokáig vizsgálta az állatorvos míg talált gombát rajta:/

Most kezeljük amíg meg nem gyógyul!

A válaszokat köszönöm, nagyon hasznosak voltak!:)

2018. jan. 10. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!