Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lakásra vágni mitcsinálhatnék?

Lakásra vágni mitcsinálhatnék?

Figyelt kérdés
Sokat járok a tatámékhoz ott van 1 db nyuszim szaporitják őket húsnyul akkor és én még 4 éve kiválasztahattam egyet egy álomból én egy kisfiút választottam fekete fehér nem is ez a lényeg a nyuszi 4 4 és fél éves és azt mondta a tatám hogy le fogják vágni. Mit tehetnék úgy hozzám nőtt
2018. jan. 9. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vedd magadhoz.


(Elég értelmetlen lett a kérdésed...)

2018. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Hogyan lehet egy nyulat "lakásra vágni"?? Vagy mi van? Sajnálom, de csak töredékét sikerült értelmeznem annak, amit leírtál.
2018. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Kérd meg a tatádat, hogy ne vágja le, mert nagyon szereted ezt a nyuszit.

Ha a tatád nem agyalágyult, akkor nem fogja levágni, ... vagy te ismered!

A másik lehetőség, hogy elkéred a nyuszit és elviszed magatokhoz. Ha a tatád zsugori, mondd, hogy kifizeted neki.

Mást ötletem nincs!

2018. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

#2


"Le akarja vágni, mit csinálhatnék?

Sokat járok a tatámékhoz, ott van 1 db. nyuszim.

Szaporítják őket húsnyúlnak.

Én még 4 éve kiválaszthattam egyet egy alomból, egy fekete-fehér kisfiút.

Most 4-4,5 éves és azt mondta a tatám, hogy le fogják vágni!

Mit tehetnék, hogy ne így legyen, mert úgy hozzám nőtt?"

2018. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
El írja a tabom. Levágni nem lakásra vágni
2018. jan. 9. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:

vagy hazaviszed, vagy beszélsz vele, hogy ne vágja le...


bár teljesen ellenzem a nyúlfogyasztást,- mert bárhogy is próbálkoznak nem fogják kielégiteni a nyúl igényeit a rövidke életében- de racionálisan átgondolva a dolgot, teljesen mindegy, hogy melyik nyuszi fog az asztalra kerülni és már bocs, de láthatóan olyan semmilyen módon volt ez a nyúl a te nyulad, mert nem te gondoztad.


amúgy most komolyan: a többit nem is sajnálod?

2018. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De Nagyon sajnálom őket de azt a nyuszit nagyon sokszor én gondoztam csináltam neki egy nagy ketrecet ha mentem én takarítottam friss víz széna és a pénzekből összesporoltam egy jó minőségű tápra és vitaminra meg egy nyuszihámra amikor ott vagyok kB 45 percet sétálok vele. Nem tudom magamhoz venni mert a szüleim nem engedik holnap megyek megpróbálok valamit tenni.
2018. jan. 10. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!