Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek hogy ne fájjon...

Mit tegyek hogy ne fájjon ennyire? 😭😭😢

Figyelt kérdés

Van egy szóba nyuszim (kinti, oriás nyúl , csak nem engedtem hogy le vágják) , beteg lett és az orvos asztmondta ö elaltassa de érdemes lenne ,,levágni" mivel ez nem árt a húsának( a betegség)

Nem akkarom kinozni, de mitt tegyek ???? Szüleim is asztmondták adjam oda levágni , miért nem erti meg a doki ( szüleim) hogy nem akkarom ????


2018. jan. 12. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen doki mondta azt, hogy elaltaTJa? Egzotikus állatokhoz értő vagy "sima kutyás-macskás"? Mi az a betegség? Nem gyógyítható? Ha nem az, akkor mindenképpen altassa el, így szenved legkevésbé a nyuszi. De utána semmiképp se vágja le senki. Ő egy kiskedvenc! A te kiskedvenced! Temesd el, sirasd meg, ahogy illik. Szüleidet sem értem. Érzékeltem barmok. Már bőcs...
2018. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én elvinném a helyedben egy másik állatorvoshoz. Miért altatná el, gyógyíthatatlan a betegsége?

Nem is értem ezt az orvost, hogy mondhat ilyet, hogy vágják le, amikor egyértelműen háziállatként, és nem haszonállatként tartod...

2018. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a helyesírásod fáj de nagyon. Ha menthetetlen a nyuszi akkor el kell altatni és eltemetni meg elgyászolni. Aki nem érti ezt meg annak mond meg szépen, hogy a nyuszi a barátod, szereted őt és a barátait nem vágja le az ember hanem eltemeti ha meghalnak. Meg nem is falja fel őket. Aki ezt nem érti meg az egy érzéketlen, szívtelen és lelketlen ember. Ráadásul veled sem törődik ha erre akar kényszeríteni. Állj ki magadért és a nyusziért! Mindegy, hogy meg lehetne enni. Ez nem erről szól. A nagymamát sem főzzük meg ha megbetegszik!
2018. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

RHD1 - a betegség ha jól tudom....

A helyesírásért meg 10000x bocsánat, Romániában élek s csak itthon tanulom a magyart...

Aztmondják csak azért mert én vega vagyok ők ehetnek hust...

2018. jan. 12. 19:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ehetnek húst, de melyik idióta szülő eszi meg a gyereke elaltatott házikedvencét?! Én eszek mindenféle húst, de ez nálam kiverte a biztosítékot. Az elaltatott kutyát se esszük meg. Én a szüleim ilyen megnyilvánulására akkora balhét csaptam volna, hogy egész Európa zengett volna tőle! Ha tényleg gyógyíthatatlan beteg, altassa el a doki. Te pedig temesd el a nyuszit. Őszintén sajnálom. :(
2018. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmennek a f**ba! Mi az, hogy levágják a gyerek házi kedvencét, meg hogy... amit az orvos mondott, undorító!! Szemét, g*ci egy orvos!


Ha gyógyíthatatlan, altassátok el, és temesd el méltó módon. Az altatást ugye tudod, mi?

Először el kéne vinni másik állatorvoshoz. Hátha meg tudná gyógyítani.

Meg úgy is dönthetsz, hogy éljen, aztán magától...


Ja, amúgy nagygazda családból származom. Beteg állat húsát nem feltétlenül szabad elfogyasztani, csak úgy mondom.

2018. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
😅😅nem a szüleim ennék meg... (rokonok)...de ha az a nyamvadt doki nem mondta volna ,szüleim eszébe se juttot volna...
2018. jan. 12. 19:17
 8/13 A kérdező kommentje:

Jó mondjuk ugyis az én döntésem lesz...

De akkor is ! Nem elég hogy a nyuszi elvesztése fáj , még itt a doki s szüleim akikben NAGYON CSALÓDTAM !

2018. jan. 12. 19:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

De ha te eldöntheted, akkor mondd azt hogy ne egyék meg!

Hanem hadd temesd el, ahogy illik!

Akkor dönts így! Ha megteheted!


Leírni is borzalom!

2018. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se vágjátok le! Nekem gyerekkoromban volt egy rackám, nagyon imádtam, hosszú évekig a kedvencem volt. Mikor már öreg volt, a szüleim levágták, csináltak belőle egy jó kis birkapörköltet, és kitették vasárnapi ebédnek. Csak most, majdem 10 év távlatából tudtam meg a dolgot, és borzalmas érzés, hogy a saját házikedvencemet ettem meg kiskorombam, saját magamtól is hányingerem van, ha csak rá gondolok.
2018. jan. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!