Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legjobb széna márka...

Melyik a legjobb széna márka nyulaknak?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy nyulam és mivel a nyulak fűevők, ezért elmentem az állatkereskedésbe szénát venni, de ott csak egy fajta volt- Panzi réti széna. Még nincs tapasztalatom, de első ránézésre barnának és porosnak tűnik. Mi a véleményetek a márkáról? Nektek melyik márka vált be?

2018. jan. 17. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Még keresem...

Egy pesti srác árulja az Alföldi szénát, a facebook törpenyuszis csoportjában az a favorit. Lehet, hogy kipróbálom majd, viszont ő csak Pestre szállít úgy tudom, illetve vidékre postázni tud.

[link]

2018. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem szereti a VitaPol gyogyfuveset, de ezt csak keverve add inkabb, mert nem jo mindif csak azal etetni. Ezen kivul szereti az Europetet, ebben gallyak is vannak, ami miatt nem volt szimpatikus, de neki bejon, fogkoptatasra is jo :D
2018. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Edes istenem... Ennyi elirast. Elozo vagyok. Bocsi, egyebkent tudok helyesen irni, csak... Hagyjuk :D
2018. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
0%
Helo,bármiylen szénát rakhatsz a nyulad/nyulaid alá nekik tökmindegy,hogy milyen nem vesznek észre különbséget széna és széna között,viszont ha ennyire jót akarsz nekik akkor inkább szalmát tegyél alájuk azt még jobban szeretik mint a szénát.
2018. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es. A nyulaknak ENNI szoktuk adni a szénát, nem alomnak. Arra ott a fapellet.
2018. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :D


Az első válaszolónak: az a baj, hogy Gyöngyösön lakom és sajnos nem tudok rendszeresen Pestre járni :( de azért köszi!

2018. jan. 17. 17:22
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb széne, amelyiket megeszi! :D

De tényleg, válogatósak tudnak lenni. :)

Lényeg, hogy ne legyen dohos és poros.

2018. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én a netről rendelem (zooplus), 10 kg-os vilmie széna. Szép a szine,nem poros és a nyulam(1,5 kg-os törpe) napi 1,5 tömött szénatartónyit megeszik belőle.


legjobban viszont azt szereti, amit én csinálok neki nyáron :)

2018. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Egy nyuszit ne tarts
2018. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok meg 5.

Ezért mondtam, hogy postázza is. :D

2018. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!