Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac vesebajos!...

Tengerimalac vesebajos! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek 1ik malaca vese bajos. Minden héten kéne injekciózni de ahoz nincs sokk pénze. Tudnátok felsőpakony környékén orvost. Még nem tudjuk pontosan mi a baj csak vesebajos és nem eszik és nagyon sovány. Mit csináljunk adig?
2018. jan. 18. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
kéne neki venni finom "tengeri malacos" kaját adni ja sok zöldség,lédús zöldség kell.nem tudom hány éves?
2018. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan betegség nincs, hogy vesebaj. Mi a baja a veséjének? Alulműködés, gyulladás?

Injekciókúrával rendbehozható, vagy egész életében kapnia kellene a szurit? És mit kap az injekcióval? Gyógyszert, hormont?

Nehéz így bármit mondani...

2018. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb 3 és fél éves. Ez az hogy nem tudja az orvos se hogy mi pontosan a baja. Anyit tudunk hogy a veséje es ezért nem eszik. Aszt mondta az orvos hogy nem bisztos hogy ja injekciózzuk akor megjavul. Meg nagyon drága és lehet hogy nem segít semmit. zöldséget eszik mert ősze darájuk és fecskendővel a szájába nyomjuk. Az a legnagyobb baj hogy szénát se eszik és tápot se igazán. Meg elég jó kedve van csak nem eszik.😔
2018. jan. 20. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a doki azt sem tudja, mi baja, akkor mégis mi valószínűsíti, hogy a veséjével van gond? Miből gondolja? Nem kérdezted?

A veseproblémák nem igazán a táplálkozásban nyilvánulnak meg először...

Lehet, érdemes lenne egy másik dokival megnézetni.

2018. jan. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a válaszokat

2. Én nem voltam ott így nem kérdezhetem

3. Amikor meghalodta hogy beteg csak letudta okézni és nem tudta mit csináljon



Most a malac mégis kap infúziót és meglátjuk

Már hízót majdnem 80 grammot csak fogyót is egy picit. Most ahogy tudom elvan. Majd még írok mi a lett☺

2018. febr. 9. 01:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálattal jeletentem hogy szegény malac nem élte túl 😭
2018. febr. 19. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!