Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ellesznek addig a tengerimalacok?

Ellesznek addig a tengerimalacok?

Figyelt kérdés

Szeretnék tartani kettő tengerimalacot. Viszont hétköznap legkorábban este 7-től tudnék velük foglalkozni, mivel akkor érek haza a munkából. Szóval reggel 7-től este 7-ig egyedül lennének. Ez nem baj? Vagy unatkozni fognak, depisek lesznek?


Három évvel ezelőtt volt egy tengerimalacom, 5 éven keresztül, őt egyedül tartottam, viszont akkor még iskolába jártam, és rengeteget tudtam vele foglalkozni. Azért szeretnék most kettőt, hogy ne unatkozzanak, amíg nem vagyok otthon. Ellesznek így ketten?


2010. jún. 5. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
ha egy lenne akkor se lenne baj, nálam is majdnem ugy van, mint nálad. Ha reggel egy picit ránézel, és este foglalkozol vele, nem lesz baja. csak adj neki kaját piát
2010. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából egy malacnak egy másik malac a legjobb társaság. Akkor is vígan ellesznek, ha soha nem veszed ki őket, csak persze takarításkor. :) a lényeg, hogy ne 1 malac legyen, hanem 2 vagy több.
2010. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem is kettő volt tök jól elvoltak nem kell parázni
2010. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Köszi a válaszokat!
2010. jún. 5. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!