Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac gazdik! Előfordul...

Kései Sirató kérdése:

Tengerimalac gazdik! Előfordul nálatok is, hogy amióta tengereimalacokat tartotok, azóta gyakran van a házban egér? A 2 tengerimalac nálunk családtag, és nagyon szeretjük őket, de az egértől félek.

Figyelt kérdés
Nálunk ez a helyzet, ősszel is jöttek és kb 2 hét volt mire sikerült kiírtanunk őket, ráadásul egy fontos kábelt is elrágtak. Most újra van egerünk, bár tél van, de nem éppen téli az időjárás. Teraszon tárolom a szénát és a faforgácsot -ez lehet a baj? Vonzódnak ezekhez? Köszi előre is a válaszokat!

2018. jan. 22. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt még egér a házunkban.

Ha sikerül kiírtani őket,akkor meg lehetne próbálni,hogy a ketrec közelében tároljátok a szénát.

Forgácsból meg annyit,amennyi mondjuk 1hét alatt elfogyik.

De szerintem nincsen összefüggés.

Nincs rá tippetek,hogy hol megy be az egér a házba?

Nagyon apró réseken átférnek.Ha nem jól záródik az ajtó,akkor már be is mehet.

Meg kéne nézni a nyílásszárókat és szigetelni valahogy,vagy cserélni.

2018. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Új a ház és hőszigetelt..
2018. jan. 22. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam. Az egér is rágcsáló mint a malacka. Nincs mitől félned. 1. "Elfogyik" ? Gratulálok. 🙈 biztos nem a malacok vonzák őket, inkább a jó meleg lakás. Amin ha lukak vannak bejut az egér. Nem őket kell írtani hanem betömni a lukakat. Micsoda hozzáállás 😣
2018. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fú ne is mondd nekem tele van a szobám patkányokkal... Bár igaz én hoztam be őket de na :D

Amúgy nem tapasztaltunk ilyet bár a környéken sok a kutya/macska aki előszeretettel elkapja őket.

2018. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!