Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez pozitív visszaj...

Szerintetek ez pozitív visszajelzés a nyuszimtól vagy inkább az idegesség jele?

Figyelt kérdés

Van egy kinti nyuszink. Egy ilyen kennel szerűségben van, ha éppen nem az udvaron bóklászik. Néha bizalomépítés szempontjából be szoktam ülni hozzá, hogy szokja a közelségem, ismerkedjen velem. Általában ha bent van a helyén csak fekszik egy fatuskón és csak pihen, de ha bemegyek hozzá, akkor egyből elkezd pakolászni, tenni venni ide-oda a játékait. Szalmaszálakat hord ki be a házából. Ugrál körülöttem vagy éppen rajtam. Ha fél órán át bent ülök, akkor fél óráig fontosodik körülöttem.

Arra gondoltam, hogy biztos tetszik neki, hogy van bent társasága, de az is megfordult a fejemben, hogy mi van, ha éppen az ellenkezője és kényelmetlenül érzi magát vagy feszült és azért nem fekszik nyugton.

Bár akkor csak a háza mélyén gubbasztana és figyelné mikor megyek már el...vagy nem?



2018. jan. 25. 13:07
 1/8 pbl4444 válasza:
88%

Nyugodj meg, nagyon örül a társaságodnak. :)

Az enyém is mindig akkor kezd el enni, ha hazaérek. Látom a széna mennyiségéről.

Sajnos nem szeretik az egyedüllétet, boldogok, ha társaságban lehetnek.

2018. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen igen, pont erre gondoltam. Ő az első nyuszink, megpróbáljuk természete szerint tartani, amennyire a hely engedi. Tavasszal majd érkeznek hozzá a társak, de addig csak én boldogíthatom sajnos. :/ :)
2018. jan. 25. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
A nyusziból 2 kell. Egyedül NEM boldog nekem 3 van és nagy látszik rajtuk hogy boldogak. volt régen Egy nyulam az csak gubbasztott ha be mentem hozzá akkor szaladgált. Most van 3 egész nap rohangálnak együtt alszanak a szalmában
2018. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 odik vagyok bocsi nem láttam hogy írtad hogy tavasszal lesz barátja
2018. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaja. Mindennap rossz ránéznem, hogy ott gubbaszt egyedül. Annak is örül, ha a kutyák elszaladnak mellette. :/Csak meg kell várni a tavaszt, hogy elkerítsek egy nagyobb részt, ahová majd több nyuszit és tyúkokat teszünk. :)
2018. jan. 25. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Okés de mindenképp legyen társa. Nagyon boldogak lesznek.
2018. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2.3.4. Vagyok amúgy 4 éve tartok törpenyuszikat bármi kérdésed van irj
2018. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj, rendes vagy köszi. Valószínű mindenképp igénybe fogom venni a segítséged :)
2018. jan. 25. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!