Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » -Tengeri malacokról lenne...

-Tengeri malacokról lenne szó! Sok helyen utána olvastam, de erről nem sok mindent találtam. (? )

Figyelt kérdés

- Ugye mivel suliba járok és senki nincs otthon 7-től egészen délután 4-ig, gond lenne ha addig egyedül lenne a két cukiságom? Mit kéne "otthagynom" nekik?


-Szabad vakuval fotózni őket? (Persze nem bele a szemébe)


-Mennyi időt bír romlás és stb. nélkül a táp?


-Ha két lány malackám lesz, akkor náluk nem kell korkülömbség? És ha egy alomból jönnek, jobban "birni fogják" egymást?


Előre köszi a válaszokat!



2018. jan. 28. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ketten vannak nem lesz gond, két malac jól megvan egymással, legyen náluk sok széna és víz, ha az van akkor bajuk nem lesz.

Hmmm nagy bajuk nem lesz tőle de nem szeretik, ha lehet kerüld.

Rá szokták írni a tápra a szavatosságot mint bármely más ember kajára, ha keverve van kettő a hamarabb lejárót vedd figyelembe.

Lányoknál gy tudom nem fontos, igazából nem minden malac van meg minddel, pont úgy mint az emberek, nézz fel a magyar tengerimalac-védő egyesület oldalára, vannak előre összeszoktatott malacpárok. [link]

2018. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"- Ugye mivel suliba járok és senki nincs otthon 7-től egészen délután 4-ig, gond lenne ha addig egyedül lenne a két cukiságom? Mit kéne "otthagynom" nekik? "



Széna az nagyon fontos nekik, mindig legyen elottuk elegendo mennyíség. Tengerimalactáppal is mindig toltsd fel a táljukat, mielott elmész. Ezek fontosak. Ja és az itatójuk is legyen mindig vízzeel feltoltve, ha ezeket betartod, nyugodt szívvel egyedul hagyhatod oket akár hosszú órákra is.

2018. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tápból nem kell nekik sok mert könnyen elhíznak tőle, mi reggel és este adunk nekik, a lényeg a széna, abból korlátlanul ehetnek.
2018. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A jó tápnak nem sok baja lesz, de persze célszerű nem felhalmozni nagy mennyiséget, hanem max pár kilót tartani otthon.

Én légmentesen záródó dobokba szoktam kiönteni a tápot, nem romlik, nem puhul meg stb.

[link] ezt szoktam venni legtöbbször.

széna kell még nekik egész nap legyen előttük.

víz is.

ha indulás előtt megeteted, megitatod őket és hagysz bőven előttük ,akkor nem lesz gond arra a pár órára

2018. jan. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Nem baj hogy nem vagy otthon csak figyelj hogy legyen szénájuk vizük. Ha majd este talán van idöd vedd ki őket 1 órára és hagy fúsának kicsit talán zöldséget is adhatsz a kezedből.


2. Ha nem a szemébe jó de igazából a természetes napfénynél lehet a legjobban fotózni őket(tapasztalattal mondóm)


3.több hónap szerintem ilyen 5 simán


4.nekem 2 fiú van de szerintem jobb ha van korkülönbség. Lehet 1 alomból is legalább ismerik egymást ha nem akor változó hogy fogadtak el egymást. Én előtte 1 éjszakát egymas melé raktam öket hogy éreszték a masiknak a szagát és tudtak dumálni. Másnap összeraktam őket és olyan jóba voltak hogy nem volt szívünk még 1 éjszakára kivenni az egyiket.


Remélem segítetem 😊

2018. febr. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!