Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacot mennyi ideig...

A tengerimalacot mennyi ideig lehet egyedül tartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy LÁNY tengericocim. Szeretnék mellé egy SZINTÉN LÁNY malacot. Ês TUDOM hogy nem lehet őket EGYEDÜL TARTANI,de beletelik egy "kis" idődbe, amíg ráveszem szüleimet.:( Arra vagyok kíváncsi, hogy meddig tart ez az időszak max. Nekem bele telhet akár 4-5 hónapba is max.

Előre is köszönöm a válaszokat

Vovok8



2018. jan. 31. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek vettél egyet, ha tudod, hogy rossz neki egyedül, és azt is tudod, hogy a szüleid nem engednek meg még egyet? Max egy hétig kellene csak egyedül hagyni...
2018. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyedül tartani, nem pusztul bele, de hogy lelkileg milyen neki, passz, amúgysem egyformák. Rokonnál van tengerimalac, sok hónapja egyedül, de előtte is külön volt a társától, mert mindig macerálta, nem lehetett együtt tartani őket. Jól bírja, de ugye, azt nem látom, hogy milyen neki. Tudom, hogy társas lény és többesével kell tartani... Bár a kutya is falkaállat, a legtöbb állat pedig vadállat és nem házikedvencnek való igazából...
2018. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget

#1:azért,mert én IMÁDOM A COCIKAT és csak egyre is alig tudtam őket rávenni(a szüleimet)

Próbálkozók minél hamarabb beszerezni egy kicsit

2018. febr. 1. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi telik 4-5 hónapba?

Hazaviszel még egy kislányt és kész.

A szüleidnek nem mindegy? Egy ketrecben lesznek, nem zavar több vizet két malac, mint egy.

De az az egy baromira unatkozhat,magányos lehet, én biztosan nem tenném ki még hónapokig ennek.

Nem kellett volna megvenned addig,amíg nem tudtál 2 malacot lebeszélni a szüleiddel..

Kérlek vigyél haza minél hamarabb egy másik malacot neki.:(

2018. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szülinapomra (április) megkapom:)
2018. febr. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!