Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Versele-Laga Cuni Junior...

Versele-Laga Cuni Junior tápról vélemény?

Figyelt kérdés

A kisállatkerben ezt javasolták, hogy ez náluk a legjobb minőségű, ezért vettem is egy csomaggal. Gyógynövényeset vettem, mert nem akartam, hogy répa vagy gyümölcs darabok legyenek benne, mert semmi ilyet nem kap.

Egyébként szénát eszik, meg friss füvet. Kinti nyuszi és a korhadékokat, meg faágakat rágcsál egész nap, így ezt a tápot csak kiegészítőnek adnám 2-3 naponta, hogyha mégse jutna hozzá a megfelelő tápanyagokhoz így télen.


De azt olvastam, hogy függőséget okoz és nyúl nem eszik majd tőle annyi zöldet, meg azt is, hogy a 20%-os rosttartalom kevés.

De mivel neki ez nem egy alaptáp szerintetek jó döntés volt?

Egyébként most 7 hónapos nőstény nyúlról van szó. Milyen tápokat ajánlanátok ha már felnőtt lesz?

Lényeges számomra, hogy ne tartalmazzon gabonát!



#táp #nyúl #versele-saga
2018. febr. 2. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Versele laga cuni a legjobb táp, de 7 hónaposan nyugodtan adhatod már neki az adult-ot is.

20% rosttartalommal ez a nálunk kapható egyik legmagasabb rosttartalmú táp.

Nagyon jól döntöttél, hogy ezt vetted neki. Nem tudom, mekkora nyusziról van szó, de nyugodtan kaphat belőle napi fél-1 marékkal. Az enyémek ennyit kapnak reggel és este is, és mellette szépen szénáznak.

2018. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik legjobb táp a Trovet és az Oxbow mellett én is ezzel etetem a nyuszimat. Ezeknek a legmagasabb a nyersrost tartalma. Jó választás, de tényleg mehet már az adult.
2018. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb minőségű táp, megéri megvenni, nálunk is ezt kapják, imádják, de okozott függőséget.
2018. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat.


de nem okozott függőséget*

2018. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Uu akkor szuper, megnyugodtam. Hát ilyen erös középméret. Gondolom, hogy mehetne. De figyelmetlenségből vettem ilyet. :D aztán néztem, hogy 6-8 hónaposnak és megörültem, hogy legalább pont beleesünk.

Mi a különbség az adult és a junior táp között?

2018. febr. 2. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
a méretén és az árán kívül semmi.
2018. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyi, hogy a juniorban kisebb darabok vannak.

Én a kezdetektől fogva adultot adtam, amikor még nagyon pici volt, kettétörtem neki minden darabot, de amúgy anélkül is simán meg tudta volna enni

2018. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!