Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen rágcsáló ez (kép)?

Milyen rágcsáló ez (kép)?

Figyelt kérdés

3 napja úgy vettük észre, mintha egér lenne a lakásban ezért raktunk le egércsapdákat. Két nap után meg is lett, viszont nem néz ki se egérnek se patkánynak.

Gondoltam itt valaki csak felismeri:

[link]



2018. febr. 3. 12:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltuk hogy cickány lehet mivel csak kétszer láttuk akkor is csak egy tizedmásodpercre és belvárosban lakunk, szóval egérre gyanakodtunk.

Szerencsére nem szenvedett sokat.

2018. febr. 3. 15:32
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
2-3 óra, aztán kalapács. Tényleg nem szenvedett sokat. Undorító. Gratulálok!
2018. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Hogy dögölnél meg:(
2018. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
Úristen :(
2018. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

A hipokratáknak: aztmondjátok, hogy sokkal humánusabb lett volna ha hagyom hogy ott vergödjön amíg meg nem hal? Vagy pedig próbáltam volna meg alkohollal/sebbenzinnel feloldalni úgy hogy a feje is bele van ragadva így közel lehetetlen lenne úgy kiszednem, hogy (késöbb) ne haljon bele ill. ne szerezzen maradandó sérülést?


Olvassátok el előbb, hogy mit írtam azután kritizáljatok.


Nem láttunk ez előtt még cickányt, errefele nem gyakoriak, nem láttuk mi volt az ezért egérre gyanakodtunk (mivel már volt kétszer). És mint írtam, volt lent élve elfogó csapda is, de hát nem ment bele mert a cickány nem eszik füstöltsajtot és diót. Márpedig az volt rakva a csapdába.

2018. febr. 3. 17:34
 16/21 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem itt a többségnek nem a kalapáccsal van baja.


Hanem azzal, hogy egy iszonytatóan kegyetlen gyilkos eszközben ÓRÁKIG hagyod szenvedni az állatot, és utána még VIDEÓZGATOD is, majd felteszed az internetre...


És utána még neked áll feljebb, kioktatod meg hipokritázod itt a jogosan felháborodott, legalább némi emberi érzéssel, empátiával, könyörülettel rendelkező embereket.

Úgy tűnik, ezek az érzések belőled, mint sajna a világ nagyobb részéből, hiányoznak.


Én is csak gratulálni tudok...

2018. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Fénykép nélkül szerinted még is hogyan tudakolhattam volna meg, hogy milyen állat volt? Ami idöpontot mondtam az a MAXIMUM mivel minden pár órában ellenőriztük a csapdákat.

Lehetséges, hogy csak pár perce volt benne. Nem tudom.

Videót azért készítettem róla, mivel a fényképeket elnézve úgyvéltem hogy nem igazán felismerhető. A fénykép készítése után persze megöltem, hogy ne szenvedjen szegény.

A linket már megszüntettem, mivel megtudtam amit akartam és nincs szükség ilyenre az interneten.

2018. febr. 3. 18:35
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát tudod én amikor a ragacsban már kínlódott beraktam egy nejlonzacskóba és szépen elszenderedett:(..kalapács, mennyél már anyádba, kamu sz.ar vagy. Ha nem akkor is.
2018. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szóval hagytad megfulladni miközben szenvedett.
2018. febr. 3. 19:16
 20/21 anonim ***** válasza:
Jah. de mégsem kalapáccsal vertem agyon, bocs.:(( talán pár fokkal kevesebb fájdalmat okoztam neki.
2018. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!