Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ekkora Terrárium Tengerimalaco...

Ekkora Terrárium Tengerimalacoknak?

Figyelt kérdés

Van egy 100x50cm terráriumom.

Mintha ugy olvastam volna régen hogy nem szabad terráriumba tartani őket?

A magassága 20cm


2018. febr. 9. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy ekkora ketrec, terrárium jó lesz nekik(úgy olvastam, ez a minimum).

Nekem ketrecben voltak. Takarítani bizonyosan könnyebb, mert elég sokat űrítenekXD, kiveszed az alomtálcát, könnyebb, mit benyúlkálni a terrárium aljára.:D

Szellőzni természetesen a ketrec jobban szellőzik.


Egyébként a 20 centi, az valahogy nagyon alacsony. Nem igazán láttam őket ugrálni, de ki tudja...


A süniket is lehet terráriumban tartani, nekem ismerősöm tartotta terráriumban(mondjuk ott nagyon nem jól volt tartva szegény állatka:()


Olvasgass még utána, tenyésztők szívesen segítenek neked, biztos van Facebookos csoport is, ahol kérdezhetsz.:)


(Bocsi, nem túl összeszedett, de azért remélem érthető)

2018. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Amugy most egy 97x50 ben vannak....

2018. febr. 10. 00:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapból az a baj a terráriummal hogy nem szellőzik jól bár 20 centi nem vészes ha nem tudnak kiugrani viszont a fő hátránya hogy nehéz tisztítani, ha koszos a ketrec szétszedem, bevágom a kádba és zuhannyal lamosom de a terrárium sokkal nehezebb és törhet is.
2018. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a méret jó, de semmiképp se terrárium. A pisiből származó ammónia gázok leülepszenek a terko aljára és a malacok ettől akár meg is halhatnak.
2018. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A 100x50-es alapterület jó, de mindenképpen ketrecet vegyél inkább a terrárium helyett:)
2018. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!