Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért lett egy seb a tengerima...

Miért lett egy seb a tengerimalacom orrán?

Figyelt kérdés

Tegnap még semmi nem látszódott, de mára kijött egy piros seb a tengerimalacom orrán.


Itt egy kép róla: [link]


2-en élnek egy nagy ketrecben, de nem hiszem hogy a másik malac csinálta volna neki a sebet. (1 hónap van a malacok közt)


Nemtudom mit csináljak, megvagyok ijedve.

Vigyem orvoshoz?



2018. febr. 12. 14:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindig a nagyobb (akinek seb van az orrán) az szokta a fogával verni a kicsit, de a kicsit még nem láttam verni a nagyot. Most lesznek 1 évesek
2018. febr. 12. 14:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy odakapott a kisebb (nála is betelhet a pohár időnkénkt) vagy valami éles dolgon lezúzta az orrát.
2018. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És elvigyem orvoshoz, vagy meggyógyul idővel?
2018. febr. 12. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sima szőrhiánynak tűnik, de élőben te persze jobban látod. Ha seb is van rajta, kezeld le sebfertőtlenítővel, dokihoz ezért én nem vinném.
2018. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hogyha nem szoktak veszekedni akkor valószinű hogy nemegy sima seb. Lehet atka vagy gomba is, én ajánlom hogy elvidd EGZOTIKUS álatorvoshoz
2018. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet elvisszük majd, megkérdezzük, itt van az utcánk végén egy állatorvosi rendelő.
2018. febr. 12. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!