Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok vadászgörényt venni...

Hol tudok vadászgörényt venni Szegeden vagy annak környékén?

Figyelt kérdés

Szeretnék tartani vadászgörényt viszont gondot okoz a beszerzése. Tudtok valakit aki tart és/vagy árul vadászgörényeket Szegeden vagy a környékén, de mindenképpen Csongrád megyén belül?


Kicsiket szeretnék, ha jól tudom kb két hónapos kortól lehet őket hazavinni. Ha tudtok valakit legyetek szívesek elérhetőséget is adni, hozzászólásban vagy privát üzenetben várom a valálaszokat.


Konkrét válaszolat szeretnék, trollok kíméljenek.

Köszönöm.



2018. febr. 15. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Csak írd be a keresőbe ezt: görény eladó szeged

1000 találat lesz! ;D

2018. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hidd el beírtam a googleba én is, hogy görény eladó szeged, de semmi konkrétat nem találtam. Az a két link amit elküldtél, ott sincs semmi, nézd meg jobban. Az egyik hirdetésben ketrecet árulnak vadászgörénynek a másik pedíg Hajdu-Bihar megyében van ami 2-300 km-re van Szegedtől. Ilyen messze én is találtam, meg Budapesten is de én Dél-Magyaroszágon élek és nem tudok ilyen messzire elmenni.
2018. febr. 15. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!