Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan vegyek bébi mini...

Honnan vegyek bébi mini malacot? 🐷

Figyelt kérdés
Pár napos malackát akarok de minden hírdetésben 7-8 hetesek vannak.

2018. febr. 16. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
7-8 hétig az anyja mellett a helye. Az alatt nem is fogsz találni.
2018. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan érdekel ahol elpusztult az anya vagy nem neveli őket. Rendes disznónk volt,van. Ott is előfordul ilyen és akkor cumiztatjuk.
2018. febr. 16. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy normális tenyészetnél ilyenkor a gondozók vagy az ott dolgozók nevelik fel a kismalacokat és nem adják csak úgy akárkinek oda, hogy nesze itt van vidd...főleg akkor nem fogják egy tök ismeretlennek odaadni hogyha nem is ismernek nem tudják mennyi felelősség van benned. Én pl a cicáim kölykeit neveltem fel egyszer mert otthagyta őket 5kiscica volt mivel kb 2-3 óránként ettek még a suliba is magammal vittem őket... 😂 csomó barátnőm odajött hogy milyen édesek meg hazaviszik őket de megmondtam nekik hogy várjanak amég már elég idősek mert tényleg borzasztó nagy felelősség volt komolyan olyan mintha ötös ikreid lennének..jó tudom te csak 1 malacot akarsz de érted amit mondani akarok. Nekem fontosak voltak a kiscicák és nem adtam őket ki a kezeim közül akárkinek, akkor sem ha belegebedtem. Egy lelkiismeretes tenyésztőnek úgyszint fontosak a malackái és nem adogatja oda csak úgy olyanoknak akikről nem tudja biztosan valóban jó helyen lesz-e nála egy szopósmalac...
2018. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22 vagyok, külön élek. Nem tenyésztőtől veszem akkor. Köszi
2018. febr. 16. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenyésztőtől veszed akkor? Tudod mekkora probléma hogy mindenki nyakra-főre szaporít? Úgy általánosságban illene képben lenned a dolgokkal ha már egyszer állatot akarsz magadhoz venni. Ezt a perverziót meg nem értem hogy mindenképp pár napos malac kell neked, épeszű ember nem fog neked ilyet adni, hacsak nincs valami ismerősöd és tényleg ez az egyetlen járható út. És ha 8 hetesen kerülne hozzád a kismalac akkor még bőven abban a korban van, hogy képes nagyon erős kötődést kialakítani a gazdájával, szóval semmi értelme nincs annak amit szeretnél.
2018. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül találtam tenyesztőt. Ő 6 hetesen ideadta volna. Még egy másik lányt, ő 5. Nagyon köszi
2018. febr. 20. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!