Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kisemlősök

A kérdés

Ettől lehet baja a csincsillámnak?

120 cm magas a ketrec. A polcok kb 10 cm-el magasabban és 10cm-el messzebb vannak egymástol, szóval könnyen áttudnak ugrani egyikről a másikra. Az egyik csincsillám viszont azt csinálja, hogy felmegy a legfelső polcra onnan pedig leugrik a ketrec aljára. Ilyenkor keservesen vinnyogó hangot ad ki. Kb egy hete minden nap legalább 4-5 alkalommal eljátsza ezt. A másik rendesen közlekedik a polcokon. Miért van ez? Nem lesz emiatt valamilyen izületi problémája?

Keress kérdéseket hasonló témában: csincsilla

2018. febr. 17. 15:04  Privát üzenet  

A válasz
Szia! Hát nekünk is több szintes a ketrec, az egyik nálam is szokott leugrálni a legfelső szintről a ketrec aljára, nem tűnik úgy, hogy baja lenne, viszont ő nem ad ki hangot. A tiéd valószínűleg megüti magát és fáj is neki, ha hangot ad ki, de akkor nem tudom, miért csinálja. Jól lát a csini? Nem az a baj, hogy gyengébb a látása, és "elméri" az ugrást?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. febr. 18. 19:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nemhiszem. Többször is bróbáltam, hogy először a felső pochoz teszek nasit, aztán az alsóhoz, de ilyenkor tökéletesen ugrál a polcokon és mikor a másikkal játszanak, kergetőznek olyankor sincs gond. Nap közben csinálja ezt párszor és emiatt nemis értem, hogy ha máskor rendesen közlekedik, ilyenkor mi befolyásolhatja.

# 2/2Időpont 2018. febr. 18. 19:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tengerimalac bújóodút néztem. De a fahasábok ragasztóval voltak összeillesztve. Lehet ettől baja a malacnak?
Adhatok a csincsillámnak fa spatulát fogkoptatás céljából?
Mi a baja a csincsillámnak?
Lehet a hörcsögömnek ettől baja?
Ettől ugye nem lesz baja a csincsillámnak?
Ettől lehet komoly baja a csincsillámnak?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kisemlősök rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!