Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ettől lehet baja a csincsillám...

Ettől lehet baja a csincsillámnak?

Figyelt kérdés
120 cm magas a ketrec. A polcok kb 10 cm-el magasabban és 10cm-el messzebb vannak egymástol, szóval könnyen áttudnak ugrani egyikről a másikra. Az egyik csincsillám viszont azt csinálja, hogy felmegy a legfelső polcra onnan pedig leugrik a ketrec aljára. Ilyenkor keservesen vinnyogó hangot ad ki. Kb egy hete minden nap legalább 4-5 alkalommal eljátsza ezt. A másik rendesen közlekedik a polcokon. Miért van ez? Nem lesz emiatt valamilyen izületi problémája?

2018. febr. 17. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nekünk is több szintes a ketrec, az egyik nálam is szokott leugrálni a legfelső szintről a ketrec aljára, nem tűnik úgy, hogy baja lenne, viszont ő nem ad ki hangot. A tiéd valószínűleg megüti magát és fáj is neki, ha hangot ad ki, de akkor nem tudom, miért csinálja. Jól lát a csini? Nem az a baj, hogy gyengébb a látása, és "elméri" az ugrást?
2018. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemhiszem. Többször is bróbáltam, hogy először a felső pochoz teszek nasit, aztán az alsóhoz, de ilyenkor tökéletesen ugrál a polcokon és mikor a másikkal játszanak, kergetőznek olyankor sincs gond. Nap közben csinálja ezt párszor és emiatt nemis értem, hogy ha máskor rendesen közlekedik, ilyenkor mi befolyásolhatja.
2018. febr. 18. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!