Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpe és óriásnyulat lehet...

Törpe és óriásnyulat lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen. De nagyon jól össze kell szokniuk, mivel a nagy kárt tehet a kicsiben.

De láttam már nem egy törpe és háginyúl párost. :)

2018. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Házinyúl*
2018. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első a kérdező nem házinyulat irt hanem Órásnyulat nem ugyan az és igaza van az elsőnek hogy nagyon vigyázni kell mert ha a törpenyuszi nagyon kicsi az órási meg angyon nagy akár fejbe is rughajta véletlen is és komoly bajok lehetnek én ugy ajánlanám ha neme gy ketrecben lenének hanem egy nagyobb helyen nekem is igy van tartva 3 törpenyul hogy egy teljes kinti helység az övék
2018. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ugyanaz. De a házinyúl és a törpenyúl között is hatalmas különbség van. Olyat láttam, működött a párosítás, tehát az óriással sem lehetetlen.
2018. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet, csak legyenek ivartalanitva és fokozatosan összeszoktatva.


off: az óriás és házi nyúl összemosása nem teljesen téves dolog, mivel az óriásnyulakat főleg a húsuk miatt tenyésztik és akik levágásra tartanak nyulakat, gyakran kevernek az állományba Magyar óriást vagy lepketarkát.

ezek a nyulak inkább az 5 kg-ot közelitik meg, mint a 2-t.


természetesen elitélem az efféle nyúltartást, de tudok róla, hogy sajnos ilyen is létezik. :(

2018. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!