Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Veletlenul efelejtettem vizet...

Veletlenul efelejtettem vizet adnia nyuszimnak, es mar nem tudok hazamenni a munkabol . Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Ma reggel 4kor indultam el otthonrol es este fogyott ki az innivaloja, elfelejtettem vizet adni neki.. csak delutan 5kor erek haza, addig nem lehet baja? Mert ha igen akkor inkabb hazamegyek...
2018. febr. 19. 05:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Meg lett oldva, a baratnom adott neki vizet :)
2018. febr. 19. 09:22
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
3-as,nem vegyük az összes rágcsálót egy jalap alá.Van amelyik elvan víz nélkül ha kap elég zöldséget,gyümölcsöt,de a nyúlnak kell víz!!
2018. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
13-as, ez egy nagyon nagy tévhit. Vízre minden élőlénynek szüksége van.
2018. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11, 13 én tisztában vagyok vele, minden rágcsálóm előtt volt víz mindig, de sajnos vannak ilyenek is, akik így tartják őket, de valami csoda folytán nekik is felnőttek a nyuszik, hörcsögök, tengerimalacok.
2018. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A régebbi idős nyultartok azert nem adnak vizet nekik mert a lucerna es sok sok gyumolcs zoldseg eleg vizet tartalmaz es ha isznak is erre sok mindenre akkor felpuffadnak es rosszabb esetben elpusztulnak de ezt nem tudom biztosra csak egy régi házinyúltartó mondta ezt nekunk hogyha leveses kaját kap akkor ne legyen elotte viz mert baja lesz.

De megegyszer mondom hogy ezt nekunk is csak ugy mondtak.

2018. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
15-ös,a nyuszi nem ehet sok-sok gyümölcsöt,zöldséget,hanem csak keveset.Kapnia kell kevés tápot,és mindig kell legyen előtte széna.És feltétlenül szükséges hogy mindig legyen vize.
2018. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!