Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Új ketrecet szeretnék venni a...

Új ketrecet szeretnék venni a hörimnek, nem fogja zavarni a váltás?

Figyelt kérdés
A mostani ketrece kicsi, és szeretnék venni egy nagyobbat. Kb. 1 éve van meg a Dzsungink, nem tudom, mit szólna, ha áttennénk, ráadásul nagyobb ketrecbe.

2018. febr. 23. 20:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infót. Mostmár legalább tudom, milyet érdemes venni!:)
2018. febr. 24. 19:30
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, legalább mostmár tudom, milyen a jó ketrec!:)
2018. febr. 24. 21:05
 13/14 Keresztes Kincső válasza:
Vitatkoznék evel! Nem 60x50 a mini-minimum hanem 60x40. Igaz minél nagyobb annál jobb. Inkább erről az egyetlen jó magyar weboldalról tájékozódj kérlek, hidj nekem. www.horcsoginfo.pe.hu És kérlek csatlakozz facebookon a Hörcsög Imádók :) csoportba.
2018. márc. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Elvileg 60*40 a minimum. Nekem kb. 2 hónapig volt ekkorában a dzsungim, de azt már az első nap láttam, hogy jól berendezni nem lehet. A saját tapasztalatom az, hogy 80*40 az, ami már elfogadható (ebből kiindulva aranynak 100*50-est szoktam ajánlani)

Én méretre készíttettem igazi, tolóajtós terráriumot, ami így sem volt sokkal drágább, mintha egy műanyag dobozt vettem volna, ami sokkal kevésbé praktikus, esztétikailag is hagy kívánnivalót maga után, és előbb-utóbb tisztítani sem lehet:S

A kereskedelemben kapható cuccokat nem ajánlom: vagy kicsik vagy drágák vagy mindkettő.

2018. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!