Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akiknek van oroszlán törpenyúl...

Akiknek van oroszlán törpenyúla le tudná róla írni mindent amit tudni kell hogy egészséges és sokáig velem legyen? 12,5/L

Figyelt kérdés

Amire nagyon kíváncsi vagyok :-mekkorára nő

- elég e neki 56cm széles ketrec alomtálcával és szénatartóval

-hány évig él és meddig nevezhető még kölyöknek


2018. febr. 25. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az oroszlánfejű is törpenyúl, és igazából annyi mindent le kéne írni, hogy inkàsbb bemásolok egy másik kérdést, ahova kb. mindent leírtam!


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__9136964-..

2018. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb.1-1,5 kg


NEM ELÉG NEKI, ez a méret törpe hörcsögnek is kicsi. Min.

2018. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen elküldtem. Nem elég neki, min.100*50-es ketrec kell neki, de inkább a szobád egyik sarkát kerítsd el neki (akkora a mozgásigényük mint egy macskának) Társas állatok, szóval vag, egyből kettőt kell venned vagy később hozol neki társat , így 120-as ketrec kell nekik.
2018. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2018. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

A nyiszinak úgy nem jó hogyha egyedül van és én vagyok neki?

2018. febr. 25. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igénylik a fajtársukat, mint pl.a tengerimalacok, nem jó nekik egyedül.
2018. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy neked se lenne jó, ha rajtad kívül csak nyulak lennének, a nyuszinak se jó, ha rajta kívül csak emberek vannak.


Az én nyulam konkrétan depressziós lett, de ivartalanítás előtt nem akartam neki társat hozni. Aztán nem volt hajlandó enni se, én pedig intézkedtem, örökbe fogadtam mellé egy másikat. Már ivartalan mindkettő, és elválaszthatatlanok, állandóan összebújnak, nyalovatják egymást, hatalmas a szerelem, egymás nélkül nem mennek sehova.

2018. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
irj rám priviben lassan 5 éve tartok törpenyulakat van most 3 közölük 1 oroszlán fejű.Bármiben segitek.
2018. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!