Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan szerezzek törpenyulam...

Honnan szerezzek törpenyulam részére megbízható, vegyszermentes zöld növényeket és gyógynövényeket?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki gyűjteni növényeket, de honnan szedjek megbízható helyről növényt, ami nem szennyezett és nem permetezett? Van olyan személy, akitől tudnék beszerezni ilyet? Ha én személyesen megyek ki a természetbe gyűjteni, akkor mely helyek a megbízhatóak?

#etetés #nyúltáplálás #törpenyúl táplálék
2018. márc. 5. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg ültethetnél otthon, cserépbe, vagy valami. Én is tervezem. :)
2018. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne az utak mentén szedd le a füvet nekik! Azon a részen ólommal szennyezett a növények. Az én nyuszimnak a zöldségesboltból veszek salátát, répát, almát. Magokat meg veszek úgy, hogy az van ráírva:"Nyúleledel"! Ez lehet napraforgó és búza, esetleg "nyúltáp".
2018. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: De persze mosd meg előtte a növényeket!
2018. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!