Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengeri malacom nem eszik,...

A tengeri malacom nem eszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval. 4 napja nem ivott és nem evett. Maximum nagyon keveset, pár falatot. Eredetileg hasmenése volt és el is vittük állatorvoshoz, de nem sokat segített vagyis a hasmenése elmúlt de most nincs étvágya vagy pedig nem tud enni. Nagyon félek hogy el veszített teljesen le van gyengülve. Nem volt veletek hasonló esetleg? Vagy valami ötletetek hogy mivel próbáljam etetni vagy étvágyat csinálni? Válaszokat előre is köszönöm! 13/L
2018. márc. 7. 15:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*elveszítem
2018. márc. 7. 15:21
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
A legjobb ha elviszed egy EGZOTIKUS állatorvoshoz!
2018. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem étvágy kérdése, beteg! Nézte a fogát az orvos? Lehet, hogy túlnőtt. Vigyétek másik orvoshoz, de még ma, mert életveszélyben van.
2018. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp lássa fajtájához értő orvos. Próbáljátok addig kényszeretetni, fecskendőből, legjobb lenne a trovet tengerimalacoknak való gyógytápja, és Bio lapis ha van otthon. Espumisan baby cseppetek nincsen?
2018. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egzotikus állatorvoshoz vittük, és igen, nézte a fogát. Azt mondta rendben vannak
2018. márc. 7. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:

etetni kell fecskendovel pl bananturmix almaturmix, bele orolve táppal (nekunk anno az állatorvos adott olyan száraz tápot, amit porrá lehetett torni). Mindenképp vidd el másik állatorvoshoz is!

Nekunk nem sikerult megmenteni, heteken át etettuk, de hallottam olyanról hogy felépult ilyenbol a malac! Ne add fel, gyógyulást kívánok neki!

2018. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvashatsz a táplálásról, nézz be a fórumba is

2018. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

vizezd be a tápját és turmixold le majd fecskendővel etesd meg vele

meg a doki sem ártana. ha a jelenlegi nem tud mit kezdeni vele, menjetek másikhoz

2018. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elvittem ma délután állatorvoshoz (ugyan ahhoz) és adott neki szurit meg infúziót. Holnap vissza kell mennem hogy megvizsgálja. Köszönöm az eddigi válaszokat! Ja amúgy én igazából 14 éves vagyok 😂 utólag vettem észre hogy 13-at írtam nem tudom miért azt írtam😂😂
2018. márc. 7. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tud enni vegyél Trovet tápot (beteg malacoknak van) áztasd be és add neki fecskendőből, az a baj a malacoknak nagyon könnyen leáll az emésztése ha huzamosabb ideig nem esznek és belehalhatnak, remélem a doki végre tud is valamit, nem malac de egyik patkányom is így kezdte, neki leállt a mája :(
2018. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!