Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a hörcsögök nem szociális...

Ha a hörcsögök nem szociális állatok, akkor miért alszanak együtt?

Figyelt kérdés
Nincs itthon hideg, de mégis összebújnak mikor alszanak. Ha valóban maguknak való állatok, akkor miért alszanak együtt?
2018. márc. 8. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

én ugy tudom a hörcsög társas lény


magányosan tartva előbb is pusztul el szegény

2018. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Több oldalon is olvastam, hogy a hörcsögök magányosan szeretnek élni. És én is így vettem észre, mivel ha hosszú távon együtt vannak, sebeket ejtve verekednek, de volt olyan is, hogy megölték egymást.
2018. márc. 8. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
1# nagyon nem vagy képben
2018. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

1# kevered a tengerimalaccal:)


Szerintem lehet, hogy valami olyasmi van dologban, hogy eleinte nem olyan erős bennük a területvédő ösztön, hanem az csak később alakul ki, és csak akkor kapnak össze

2018. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Folyton összekapnak, mégis együtt alszanak. :D
2018. márc. 8. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Hogy miért alszanak együtt, azt pontosan nem tudom. De jól olvastad, a höriket tilos együtt tartani. Ha az egyik pillanatról a másikra bekattan valami, meg is ölheti az egyik a másikat. Ne várd meg, vedd külön őket. :/
2018. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már különvettem őket, viszont az anyát nem választhatom el a kicsiktől. Alig nyílt ki a szemük, de már ölik egymást. Muszáj még egy hétig együtt tartanom őket, mert még szopnak.
2018. márc. 8. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Kérlek, többször ne hozz le kicsiket. 3 hetesen már le lehet őket választani, ha nagyon muszáj.
2018. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!