Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet ezt elfogadni?...

Hogyan lehet ezt elfogadni? Úgy érzem nem bírom!

Figyelt kérdés
9 éves tengerimalacom vasárnap nem igazán evett és mozgott. Hétfőn mar szinte nem is ivott. Kedden elvittük állatorvoshoz mar addigra a két hátsó lába is lebénult meg az egyik mellsőn elhatalmasodott a talppárna gyulladása pedig kezelve volt. Kapott 2 antibiotikum inkekciót meg egy infúziós fájdalomcsillapítót de már tűrte szó nélkül. Szerdán ugyanez. Tegnap (csütörtökön) már a hátsó lábaiban nem volt vérkeringés haldoklott hüppögött rohantunk vele az orvoshoz ahol elaltatták:( végig ott voltunk vele de sosem felejtem el. Azóta csak sírok egész nap nagyon hiányzik olyan csönd van már, hogy nincs itt:( kérlek segítsetek !

2018. márc. 9. 19:34
 1/9 anonim válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom a történteket, át is érzem, hisz mát nekem is halt meg házikedvencem. Így vissza gondolva nem is tudom, hogy vészeltem át, de szerintem próbálj kicsit ne rá gondolni. Tudom, hogy nehéz ☹ nem tudom, hogy van e valami hobbid, próbálj kicsit kikapcsolódni, sportolni valamit. Szerintem ez segít. Esetleg gondolkodtál új tengerimalacon? Vagy valami más háziállaton? Amikor meghalt a kutyám daganatban, pár hónap után vettünk egyet és persze hiányzott nagyon az előző, de idővel már nem volt annyira fájdalmas + ott volt nekem, aki segített, az új kutyuli. Sok kitartást, részvétem!
2018. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Őszintén együttérzek veled!

Tényleg legyen hamarosan új malackád, az sokat fog segíteni!

2018. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Mivel a tengerimalac élettartama 4-8 év, nálad matuzsálemi kort élt meg, de sajnos rég lejárt az ideje.

Vigasztaljon, hogy nálad nagyon jó élete volt, mert akkor nem élt volna ilyen sokáig.

2018. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon rendesek vagytok! Sokat segit nekem, hogy így átérzitek:( A sírjához még nincs erőm kimenni, magamat hibáztatom, hogy ott van egyedül a hidegben. Tegnap volt egy furcsa érzésem, ilyen megkönnyebbülés, mintha egy kő esett volna le a szívemről, minthamegköszönte volna, hogy már nem fáj neki és boldog. Most jelenleg nem szeretnék másik állatot nem szeretném az újat is elveszteni, betenni abba a házba aminek 9 évig gazdája volt:( Talán egyszer...
2018. márc. 9. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szép kort ért meg, nincs miért rossz érzésed legyen. Sajnos ez az élet rendje.

Mikor nekem volt malacom, ő 8 évig élt, tudom, mit jelent, ha ilyen sokáig veled van egy kedves állat.

Gyászold meg, ne érezd cikinek vagy rossznak, hogy sírnod kell. Ez természetes. Ám légy rá büszke, hogy jó gazdi voltál, jó életet adtál neki.

És ha készen állsz rá, érezni fogod, akkor már jöhet majd az új lakó. :) Most úgyis csak a régit keresnéd benne.

2018. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm sokat jelent nekem hogy beszélhetek olyanokkal akik megértenek és átérzik a fájdalmamat!:(
2018. márc. 10. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem, nekem is nemrég halt meg egy szép kort megélt kisálatom, az első 1-2 hét nehéz lesz de gondolja arra hogy hosszú és boldog élete volt nálad, mostmár jó helyen van, aztán ha a te időd is eljön ott fog várni rád :)
2018. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor meghalt a tengerim, én sem akartam újat, meg hát volt másik ketto, de aztán barátnom mégis beszerzett egy új picit, ami nagyon nagyon sokat segített jobb kedvre deríteni. Javaslom hogy szerezz be újakat :)
2018. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2018. márc. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!