Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vigyem ki a tengerimalaco...

Hogy vigyem ki a tengerimalacomat a kertbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egyenlőre egy tengericocim, és mamáméknak van a Tisza mentén egy kertjük.Kb. fél óra odáig az út,de azt olvastam, hogy a malik nem szeretnek utazni. Már megvan hozzá a fedett kültéri kifutó, a tengerimalac hurci, de nem tudom, milyen stratégiával vigyem ki, hogy ne legyen baja. Így tavasz környékén gondoltam. Nagyon szeretném ,hogy legelészhessen egy kicsit.Hogyan tegyem mind ezt?

Előre is köszönöm a segítséget

Vovok8



2018. márc. 11. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hogy vidd ki ha meg van a fedett kifutó megfogod és kiviszed.
2018. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hozzá tudnak szokni egy kis utazáshoz, főleg ha tudják utána jót legelhetnek. mi a szőlőbe szoktuk kivinni, ami kocsival kb 15 percnyire van, jó zötykölődős úton.


Volt hogy 400 kmre vittük őket, mert nem volt aki gondozza őket amíg elmegyünk. azt is kibírták, bár ebből rendszert nem csinálunk :)

2018. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi

#1: nem a házunknál van a kert, hanem fél órányira!

#2: köszi jó strapabíróak lehetnek a malacaid😉

2018. márc. 12. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!