Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy vemhes társasházi...

Van egy vemhes társasházi cica aki pánikszerűen keres helyet elleni. Hogyan segitsek?

Figyelt kérdés

A földszintiek adnak macskáknak enni, igy ide vannak szokatva, az egyikük erkélyére bejáratos is pár macsek.Ezek amolyan félvadak, igazábol utcán élnek, hol egyikük tűnik el, hol másikukat üti el egy auto.

Nem is akartam belefolyni a kötődésbe, én lelkileg ezt nem birnám.


De most egy vemhes cica a környéken napok ota pánikban van, elléshez keres helyet. Az egy dolog ha én biztositanám neki, de en nem földszinti vagyok, nálam nem tudnának szabadon jönni menni, és nem is változtatnám át őket négyfalközti macskákká az ivartalanitassal.

Kétlem hogy kb 4-6 kobor "babacicát"el tudnék ajándékozni.

Magyarán ha befogadom a cicacsaládot, ez nekik egy idő mulva börtön, az utcára viszont nyilván nem hajitanám ki egy évesen sem őket, állatvédők pedig menekülnek egy ujabb alomtol.


2018. márc. 18. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A pincébe esetleg nem tudna bemenni?
2018. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy közös tárolo van, nem egyezne bele a lakoközösség
2018. márc. 18. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél ki neki egy szalmával kibélelt dobozt védett, csendes

helyre.

2018. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami állatvédő szervezetnek nem lehetne szólni?
2018. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!