Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Volt két roborovszki törpehörc...

Volt két roborovszki törpehörcsögön, de sajna az egyik pár nappal ezelőtt meghalt vegyek új társat neki?

Figyelt kérdés
(Két lány volt egyszerre hoztam el őket az eladó ajánlotta is , hogy ne legyen egyedül .)
2018. márc. 19. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Pont azért halt meg valószínű az egyik mert őket TILOS együtt tartani, egyesével kell tartani mert összeverekedhetnek. Ne vegyél neki társat nem társas állat és légyszíves nézz utána a tartani kívánt állat igényeinek mielőtt megveszed. Legalább elég nagy helyen tartod vagy a kis kockaketrecben amire az eladó azt mondta hogy "jó neki"?
2018. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat , de nem csak egy helyen mondták azt, vagy olvastam, hogy társas állat... Engem csak az érdekel, hogy képes-e elfogadni maga mellé egy másik társat. ((dzsungáriai törpehörcsög nem tűri el a másikat))
2018. márc. 19. 23:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Mellesleg kb 8 hónapja voltak együtt .
2018. márc. 19. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
A robik sem minden esetben tarthatók együtt. Németországban például tilos, mert ez a faj is sokszor váratlanul összekaphat. Új, idegen társat semmiképp se tegyél mellé, mert szét fogják szedni egymást. Aki jelenleg nálad van, ösztönösen védeni fogja a területét. A kereskedésben az eladók sok hülyeséget szoktak ajánlani. Légyszi ott semmit ne fogadj meg. Elküldöm neked a horcsoginfo oldal linkjét üzenetben, azt olvasd át alaposan, és aszerint tartsd immár egyedül a robidat.
2018. márc. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!